Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam terhesen,...

Szabimamija kérdése:

Egyedül maradtam terhesen, pedig Ő is akarta. Van valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 19:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos egyre többen, majd' minden hétre jut itt egy ilyen kérdés.
2017. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kerestem hasonló témát, de nem találtam..
2017. márc. 1. 19:58
 3/32 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy? Bepánikolt a barátod? Biztosan nincs esély hogy át gondolja? vagy már te sem akarsz ilyen megbízhatatlan alakot?!
2017. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
46%
utolsó a bunkó kommentedre nem kíváncsi senki.
2017. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Elég összetett a sztori...

De nagyvonalakban a következő: 2015 novemberében ismertem meg Budapesten, akkor volt 3 éve házas. Egy futókalandból ejtett teherbe egy csajt, akit kèsőbb el is vett. 2012.decemberben, akivel Mosonmagyaróváron kezdett új életet. Született egy kisfia 2013.áprilisban. Mivel alig ismerték egymást, hamar csődött mondtak... Óriási udvarlásba kezdett, akkoriban visszaköltöztem Apukám halála miatt vidékre, de non-stop tartottuk a kapcsolatot. 2herente találkoztunk Pesten. Ő nagyon félt, hogy a válásnál el fogja veszíteni a kisfiát, ezért az első perctől kezdve feltétele volt a kapcsolatunknak a baba kérdés... Én egy 22 éves házasságon voltam túl, két nagy gyerekkel. (21, és 16) Tavaly augusztusra elmélyült a kapcsolatunk, a fiammal (16) Pestre költöztünk egy a pasim által bérelt garzonba, az Ő lakásától 2 utcányira. Nagyon pedálozott a fiamnál, a bizalmába férkőzött, majd rábeszélt bennünket hogy költözzünk hozzá. Mindent megtett értünk. Majd ahogy a válása egyre jobban beindult, elkezdett furán viselkedni. Az első láthatáson ( ahová anyukáját is magával vitt) a most 3.5 éves kisfia szóba sem állt vele, mert a felesége kinyomozta hogy ki vagyok és a facebookomról letöltött rólunk egy csomó közös képet( pasim+én) és mivel a gyerekpszichológus ezt javasolta, a kisfiúnak mindent megmutatott azzal a szöveggel:-Apu már nem minket szeret, hanem ezt a nénit, és ettől a nénitől fog új gyereke születni!

Mondanom sem kell, hogy nagymami Budapestig mosta a párom agyát hogy mindez miattam van, és mihamarabb tegyen ki engem!

Ekkor én már 13 hetes terhes voltam, minden vizsgálaton ott volt velem. Fogta a kezem, esküvőt tervezett velem.

2017. márc. 1. 20:26
 6/32 A kérdező kommentje:

Még abban az estében megkért hogy költözzünk vissza a fiammal az albérletbe, és felejtsük el egymást egy életre. Úgy hogy 41évesen gyereket vállaltam, az Ő gyerekét, egy percig sem védekezett, sem Ő sem én hiszen babát akartunk.

Most van egy egészséges kisfiú a pocakomban, akire senki sem kíváncsi...

2017. márc. 1. 20:35
 7/32 anonim ***** válasza:
42%

Mi az,hogy senki sem.kíváncsi??

Te sem??

Na,az tényleg szomorú!

Az is szomorú,hogy ez a gyerek csak azért kellett neked,hogy a pasid megfogd. Teljésen úgy nyilatkozol,mint aki csak.miatta akarta ezt,de most hogy a pasinkiszállt,már nem is kell a gyerek!

2017. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
Ez van,nem minden olyan mint a mesekben,mert a valosagban "a hercegek,es a lovagok"lelepnek,de kozben maguk mogott hagynak rengeteg not teherbe ejtve. Eleg szomoru,de lehetne tenni ellene,es megelozni,ugy hogy a mai noi tarsasag ne lenne ennyire naiv,es hiszekeny,foleg 41evesen.
2017. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Mi vaaan? Én itt vagyok, a szívem alatt hordom. Nem vetettem el amikor apuka* a 14.terhességi héten Hollandiába akart vinni abortuszra!

Én arról a családról, arról a "nagymamáról" beszélek aki megmondta a 38 éves fiának hogy azonnal tegyen ki bennünket!

2017. márc. 1. 20:46
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

41 éves vagy! Nem 20!

Ismeretlenül beleugrottál egy csávóval és gyártottál egy gyereket! Mégis mire számítottál?? Nem sok olyan történetet ismerek,ahol ennek jó vége van és a család együtt boldog!

41 évesen ettől már kicsit megfontoltabbnak és átgondoltabbnak kéne lenni! Ha meg nem,akkor nem kéne kétségbeesni,hogy egyedül maradsz egy gyerekkel,hisz egyszer ez már megtörtént.

2017. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!