Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire vérzékeny lettem?

Ennyire vérzékeny lettem?

Figyelt kérdés

Folyamatosanan véres az orrom ha megtorlom Zsepi el.

Ha pedig kicsit megpiszkalom akkor már ömlik is a vér! Minden nap!

Ez azt is jelenti hogy folyton be van dugulva az orrom alvást vérrel. Másnáp kifújnám ismét ömlik!.. Szóval folyton véres vérzik.. Pedig alacsony a vérnyomásom.

Fogmosás minden alkalommal vérzéssel jár lassan így a vége felé járok.

35 hetes vagyok.

Szóval kb 8 hónapja vérzik az inyem minden nap minden fogmosaskor.

Az orrom is kb minden nap. Mitől?


2018. szept. 18. 11:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval folyton alvadt vérrel van eldugulva az orrom amit minden nap ki kell vereztetnem mert különben bedugul..
2018. szept. 18. 11:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elmondanám azért a háziorvosnak, vérvétel sem árt, ha már régebben voltál.

Egyébként valamilyen szintű normális. C-vitamint szoktak javasolni, az javítja az erek állapotát. Orrodra, hogy óvatosan fújd (külön-külön a két lyukat, a másikat befogva), éjszakára párásíts (pl. teregess a hálóban), ha épp vérzik, tartsd összenyomva 10 percig minimum, esetleg jegeld is. Ínyre, hogy többször moss fogat, ott sajnos pláne kell, ahol fáj és vérzik, havonta-kéthavonta menj fogkőszedésre (terhesen agresszívabb a lepedék-képződés, ami gyulladást okoz), és vannak direkt e célú fogkrémek, pl. Paradontax.

2018. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem játék, vérképed milyen?
2018. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális dolgok terhesség alatt. A nyalkahartya érzékenyebb, kiszáradt az orr így hajszalerek maguktol is elpattannnak. Az ínyverzes is normálisnak mondható, használj erre alkalmas fogkremet. Szülés után 6-8 héttel magától elmulik
2018. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!