Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előre szólok, hogy tudok...

Előre szólok, hogy tudok arról, hogy kb hülyeséget kérdezek, légszi ne hurrogjatok le. Nagyon halvány második csík jelent meg a tesztemen 15 percen belül. (tehát időn túl. ) Most mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy több dolog miatt értelmezhetetlennek fogják itt sokan nyilvánítani a kérdésemet, de szeretnék tapasztalatokat olvasni.

27 napos ciklusom van, 4 nappal mensi előtt reggeli elsőből teszteltem.

Azért teszteltem ennyire hamar, mert hányingerem van, szédülök és fájnak a melleim. Soha nem szokott ilyen lenni, nincsenek pms tüneteim sosem..

Az előző terhességemnél fájt utoljára a mellem.

Ja és előzó hónapban volt egy biokémiai terhességem.

Köszi, ha elolvastad, bármilyen sztorit szivesen olvasok. :)



2018. szept. 18. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nap múlva majd újra tesztelsz ha nem jön meg, és akkor egyértelmű lesz a válasz.
2018. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz is. De sztorikat nem erdemes olvasgatni mert azok más esetek, egyik tethes volt másik nem. A te eseted a tied, tehát megint más és ki tudja melyik.
2018. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos két esélyes a dolog, simán lehet hogy az alacsony hcg koncentráció miatt nem egyértelmű a teszt, de az is lehet hogy negatív. Minden esetre szerintem reménykedhetsz :) 2 nap múlva ismételd meg :)
2018. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze csütörtökön megismétlem azért, nem élem bele magam. Tudom én, hogy mindenkinek más a sztorija, csak lefoglal az olvasgatás.
2018. szept. 18. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. En 26-ara nem varom. Amugy a nogyogyaszom oldalan az van hogy a kovetkezo mensi elott 4 nappal lehet az elso tesztet megcsinalni. De nem akarom elsietni. 3 gyerkoc van. Sajnos utolsonal elveteltem. Ami majusban volt. De most en is ugy erzem hogy talan sikerult. Az orvos mosolyogva azt mondta lehet nem fog megjonni mert van egy cisztam 5cmes. De olyan kajan mosollyal.

Annyit tanacsolok ha pozi lesz a teszted irass fel utrogestant, hogy tamogasd a tapadast. En sajnos nem tettem es bant hogy talan mar 7 honapos lennek. Sok sikert es megy a drukk.

2018. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező végül nem jött meg?
2018. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!