Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen halvány a csík?

Miért ilyen halvány a csík?

Figyelt kérdés
Már 1 hét eltelt a nemvárt napja óta. Csináltam 5 tesztet és mind pozitív lett de nagyon nagyon halvány, 4 xepil teszt volt, 1 pedig a predictor early az volt egyedül erős csíkos. De arról nem hallottam sok jót egyébként. Szerintetek miért van ez? Nem kellene már erős pozitívat mutatnia?

2018. márc. 12. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Predictor megbízható! Nekem ugyanígy volt, hogy az x-epilesek halványat mutattak, míg a predictor szép erőset. Predictor az 10es érzékenységű,míg az xepil csak 25, úgyhogy érthető, hogy az később erősödik. Szerintem később volt peteérésed és később fogant, ezért nem annyira erős még. 😊 Egy napon csináltad a teszteket? Nyugi,szerintem erősödni fog, csinálj 2-3 naponta teszteket(szerintem egy fajtát) és ha az erősödni fog napról-napra akkor minden rendben. 😊
2018. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi a fenének folyton tesztelgetni?! Egy darabot csináltam terhesen, közepesen erős lett, felfogtam, hogy terhes vagyok, 2 hét múlva mentem dokihoz. A halvány is terhességet jelez.
2018. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenkinek egyforma a hcg szintje! Nekem mondjuk nem várt napján is erős pozitív volt az x-epil, 4 napra rá erösebb volt a Tesztcsík mint a Controll csík.

De azért erősödött?

2018. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz?
2018. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyílván erősödött, de nem olyan nagyon sokat. Otthon vannak a tesztek, ha hazaérek akkor feltöltöm sorrendben a képeket. Egyébként a predictor early a nemvárt után 3 nappal reggel nagyon erős pozitívat mutatott csak az xepilek halványak.
2018. márc. 12. 11:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam a terhességi teszt olyan igazán leugrós pozitív csak valamikor a nemvárt utáni 2-3 héten lett.1-2 hét múlva tesztelj újra és akkor már szépen erősen mosolyognak rád vissza a csíkok:D
2018. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link] így jönnek sorba a tesztek. Az első kettő nemvárt után 3. napon délutáni vizeletből van. A harmadik nemvárt után 7. napon reggeli második vizeletből. Az utolsó nemvárt után 9. napon (ma) reggeli vizeletből. Így egymás után rakva azért már látom, hogy erősödött picit. :)

[link] ez a teszt pedig nemvárt 4. napján reggeli vizeletből van, ezt azért nem tettem a többi közé mert ez egy 10es erősségű teszt, a többi pedig csak 25ös.

2018. márc. 12. 19:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Főleg ha az elsőt és az utolsót nézem akkor egyértelmű az erősödés :)
2018. márc. 12. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezekkel a tesztekkel! :) Gratulálok!
2018. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs miért izgulnod, ez a baba ott van a pocakodban és higgy benne, hogy minden rendben van!!! 😊 Dokihoz mikor mész? Majd meglátod, ha ultrahangon is látod őt biztos,hogy nyugodtabb leszel. De egyébként nincs miért izgulnod, ezek a csíkok erősödtek és nem pedig halványodtak. 😊
2018. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!