Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol jelentkeznek altalaba...

Mikortol jelentkeznek altalaban a terhestunetek?

Figyelt kérdés
Pentek hajnalba pizitivat teszteltem, a hasam kb allandoan fajdogal es a melleim szupererzekenyek, ezen kivul semmi. Kicsit rettegek a rosszulletektol, mikor szamitsak ra?
2018. szept. 19. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt.

Kimaradt a menzesz, pozitív lett a teszt, és ennyi.


Pultosként dolgoztam, simán tudtam a 37. hétig.

2018. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni. Valakinek már az 4-5. héttől és valakinek egyáltalán nem. Legklasszikusabb forma a 6. héttől, de ha átlépted a 6 hetes kort is még előjöhet.
2018. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

6.héttől jelentkeztek igen durván. Napokig egy falat nem ment le a torkomon. A 8-12 hétig tetőzött, de a 16.hétig jelen voltak a tünetek.

Sajnos én bevéreztem 8.héten,azóta nem dolgozom, de kb 1 hónapja érzem jobban magam.

23hkm

2018. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél semmi tunetem nem volt, most a másodiknál a 8-12. hét között volt émelygés, rossz közérzet, étvágytalanság, de kibirhato volt. Most vagyok a 21. hétben, teljesen jól vagyok. :)
2018. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6.héttől...

első terhességemnél eltartott kb. 14.-15.hétig...

jelenleg 12 hetes vagyok a kistesóval, most már tudok enni...de most is napi szinten émelygek/rosszul vagyok

2018. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ötödik hét vége felé kezdődtek, változó intenzitással. Voltak napok amikor az égvilágon semmi bajom nem volt, máskor meg a lakás túlsó felében kifújt férfidezodor szagától is ki kellett mennem a folyosóra.

Semmiképp ne parázz tőlük és egyáltalán nem biztos hogy rosszul leszel. Nekem édesanyám és nagymamám is végighányta ezeket a heteket, több kilót fogytak, így én sem számítottam nagyon másra. Ellenben kellemes meglepetésként még a legdurvább eset is csak az volt, hogy fordult egy nagyot a gyomrom egy szagtól, hányni egyszer sem hánytam, még a közelében se voltam sose.

2018. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nem várt napján teszteltem pozitívat. Rá két napra érkezett meg az első tünetem. Elképesztően erős szédülés. Ez eltartott néhány napig, de aztán abszolút kezelhetővé vált. A szédülés megjelenése után két nappal jött az erős mellfájdalom. Ez úgy a 8. hétig tartott. Enyhe émelygések néha jöttek mentek, de egyetlen egyszer sem hánytam és egyszer sem voltam még a wc-n se attól félve, hogy kikívánkozna, ami odabent van.


Én egyetlen dologgal küzdöttem igazán, és az az álomkór volt. Bárhol, bármikor el tudtam és sokszor bizony el is aludtam. Semmire nem volt energiám, magamra sem ismertem. Ez kb 8-16 hét között volt.


Szóval leírhatjuk 100-an a tapasztalatunkat, a tied egy 101. eset lesz.

2018. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte a melleim voltak érzékenyek főleg éjszakánként. Aztán elmúlt egyszer csak, azóta sincs semmi tünet. 12. hét
2018. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!