Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki ilyet?

Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok jelenleg és pár napja érzem és látszik, ha kinyomja magát a baba, ha fekszem! Először mikor láttam, nagyon meglepődtem 😮kisfiammal 18.hét körül tapasztaltam ilyet először
2018. szept. 20. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
12 hetesen? A 8 centis magzat? Ugyan már...
2018. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


alapjáraton lapos szokotz lenni, csak néha tolja ki magát! Én se hittem volna el,ha nem látom

2018. szept. 20. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez csak szimplán a méhed:D
2018. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És szerinted miben van a gyerek? a méhemben 😂
2018. szept. 20. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
van amikor csak féloldalt van kidudorodva, és totál olyan érzés, mikor az első gyerekem nyomkodtak ki magát
2018. szept. 20. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak kemenyedesek
2018. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam kb 14-15 hetesen volt hogy így nézett ki a hasam sőt néha rosszabb volt. Vagy volt hogy jobb oldalt mintha telleg ott lett volna mondjuk a baba és ott kinyomnta volna magat.

Viszont nem! Nem a baba, télleg a méh és a keményedés miatt van.😊 nekem azota több magnéziumot kell szedni.

2018. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!