Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 1 cigi mennyire karos a...

Napi 1 cigi mennyire karos a magzatnak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Terhesen cigizni gusztustalan, önző dolog.
2018. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé. Pont most volt a híradóban. Már a szmog is árt, kimutatták a méhlepényben. Ne küldjél rá még cigit is. Egyet sem.
2018. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme? Terhesen nagyon káros a dohányzás, egyetlen szál is, a passzív dohányzás is, de nem értem napi 1 szálat miért is szív el akárki, terhességtől függetlenül. Annak nagyon kevés aki dohányos, de az az 1 szál is káros.
2018. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok massziv dohanyos, kettonel tobbet naponta nem szivtam. Mult penteken teszteltem pozitivat, azota egyet, ma az utolsot. Csak szertetnem tudni, hogy nem csinaltam nagy bajt :(
2018. szept. 21. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Az összesen 2 szál, több ne legyen és ilyen korai terhességnél jó eséllyel nem ártott, ha tényleg nem gyújtasz rá többet!
2018. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2018. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomat annyira nem zavarja, hogy terhes vagyok, nyugodtan cigizik mellettem. És ő van megsértődve, mert nem megyek hozzájuk.

2 hónappal előtte raktam le a cigit, hogy kismama lettem.

2018. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőm vegig cigizett (1-2 szalat csak a korabbi egy dobozhoz kepest) es a kislany eleg beteges, főleg leguti problémaja van allandoan, visszateroen meg akkor is ha nincs jarvany. Csak tippelni tudjuk nyilván hogy van e összefüggés
2018. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
anyám mesélte nekem, hogy napi dobozzal tolta amikor terhes volt velem. Azt is elmondta, hogy a korházba szülés előtt lement apámmal cigizni. Mégis itt vagyok, igaz hatalmas hülye lettem, de nem hiszem h a cigi miatt.
2018. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Sogornőm napi 1-2 szálat szívott el de nem egyszerre,bele szívott 2-3-at és órákkal később ujra stb stb...semmi baja a gyereknek.Az orvos és a védőnő azt mondták,ennyi ebben a formában el sem jut a babáig.Na de ettől még nem javasolt,nem egészséges,ha gyengébb a baba bizony okozhat károkat!
2018. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!