Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MAGZATRA jár plusz szabadság?...

MAGZATRA jár plusz szabadság? 5éves fiam után ugye jár 2nap. Az adokedvezmény ugyebár jár a 91napos igazolással, akkor plusz szabi is? És ha igen, akkor mikortól?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magzatra nem jár.
2018. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd születése után jár a plusz szabi... Addig nem.
2018. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!azt hittem jár,ha már az adokedvezmény is
2018. szept. 21. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A plusz szabi olyanok miatt jár, hogy pl. beteg és dokihoz kell vinni, szülőire mész, stb. A magzatra ezért nem jár.
2018. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, a magzatra mi gondod van? De most komolyan.

Benne van a pocakodban és kész. Viszont a baba megszületésére nyilván anyagilag is készülni kell, tehát természetes, hogy jár adókedvezmény, hisz pénzbeni költés már van egy magzat miatt is. Viszont "foglalkozni" még nem kell vele. Ha orvoshoz kell menni, az úgy is igazolt, oda el kell engedni, tehát nincs miről beszélni.

2018. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert a pénzügyesünk nem tudta megmondani,és valami miatt a nagyobbik gyerek sem volt beleszámolva a szabimba...és mikor mondta,hogy adjam be az igényt a plusz két nap szabira,tüntessem fel a magzatot is.
2018. szept. 22. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért nem értettem most akkor hogy is van ez.mert ugye,ott fel kell tüntetni mikor születtek a gyerekek...és a magzatnál nem lehet mit beírni....
2018. szept. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!