Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek beágyazódáskor...

Éreztetek beágyazódáskor durva fáradtságot?

Figyelt kérdés
8-9 nappal vagyok ovulacio után, ma először érzem azt, hogy konkrétan húz az ágy, nehezemre esik még a szemem is nyitva tartani. Enyhe mensis görcsök vannak, meg enyhe mellfájdalom.
2018. szept. 22. 18:41
 1/10 Zoequeen ***** válasza:
67%
Amikor en teherbe estem 7-8 hetig olyan fitt voltam Azt hittem en vagyok az a szerencses hogy nem lesz rosszul let nem fogok hanyni.. na de ez nem igy lett ... lehet hogy terhes vagy de lehet az idötöl is pl.a parom nagyon fitt meg minden de ma ö is itthon maradt es aludt nagyon kesz volt szegeny
2018. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem


Nekem pecsételésem volt.. Pörögtem épp mert húzós volt a meló, épp otthon is sok dolog volt.. ( szüret stb-

Kicsi Borászatunk van, amit családilag intézünk)


El is keseredtem hogy hamarabb jön meg.

De végül nem jött meg.. Tamponcserekor olyan volt, mit az utolsó tampon levételekor..ez volt hétfőn, csüt. Reggel pozit teszteltem.


Nekem ezek után

1 héttel volt 3 napig fárastság.. Laza gyakoribszéklet, de nem hasmenés.. Szomjúságérzet( ami nem annYira erősen de megmaradt a terhesség végéig)

Más tünetem nem volt( végén jóslók se)


Ha nem tudom, hogy babát várok, akkor ezek sem tűntek volna fel

Meg persze nem jött meg



Tehát mondenkinek más..

Szerintem felesleges tüneteket vadászni

Előtte nem terhesen bezzeg mindent éreztem már, akkor is amikor védekeztünk, és beparáztam, hogy besikerült


Drukk hogy baba legyen

2018. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak világos barna folyásom volt 1 napig, pont kisfiunkkal voltunk Kalandparkba 😊 4-5 héttől kezdődött a fáradság
2018. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a front lesz, bár ettől függetlenül lehet éppen most a beágyazódás is! :)
2018. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt.
2018. szept. 25. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
:( azert kar
2018. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!