Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy ikreim...

Mennyi az esélye, hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés
Már voltam egyszer terhes, de sajnos a 3. hónapba elvetéltem. Viszont az első terhességemnél kb 1 héttel a menstruációm késése után lett csak pozitív teszt, és az is csak halványan. Viszont a mostaninál már az első nap virított a két csík. Még csak a 6. hétben vagyok, de már elkezdett nőni a hasam. Most már lassan egy hete folyamatosan rosszul vagyok, de úgy, hogy aludni se nagyon tudok. A melleim is rettenetesen megnőttek. A hangulat ingadozásról pedig ne is beszéljünk. Mit gondoltok? Valakinek, valami hasonló tapasztalat akár ikrekkel, akár egy babával? (Csak hogy tisztázzuk, bármelyik is lesz, én mind a kettőnek örülök)

2018. szept. 26. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnál már az 5.héten erős két csík volt a teszten. Most ikerbabákkal vagyok várandós a 6.,7.héten is teszteltem és nagyon gyenge pozitívat mutatott a teszt. Most vagyok 16.hetes és egyáltalán nemlátszik h ikreket várok :)
2018. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá. Nagyon sajnálom, ami az ikertesóddal történt...

Te biztos jó ikres anya lennél, szurkolok hogy sikerüljön!

2018. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!