Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nemrég teszteltetek...

Akik nemrég teszteltetek pozitívat. Mit éreztek, hogy vagytok? Mikor mentek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 14:49
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
4+4 hkm :)
2018. szept. 26. 14:51
 2/44 anonim ***** válasza:
45%

Én amikor pozitívat teszteltem először, akkor felváltva voltam a felhők között és voltam totál beijedve :) Aztán sajnos kiderült, hogy csak kémiai, és pár nap múlva megjött.

A második pozitívnál óvatosabban akartam örülni, de nem tehettem róla, majd kiugrottam a bőrömből, bár már egy kicsit paráztam, és minden pisilésnél néztem, nincs-e vér a papíron vagy a bugyin.. Sajnos 2 héttel később volt :(

Most próbálkozunk megint, azt hiszem, a következő pozitív teszt után full idegebeteg leszek, amíg nem jutok el dokihoz...

2018. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Pont ma vagyok 5 hetes, lombikbaba, tehát én sz orvostól tudom. Sokszor feszül a hasam, néha fajdogal a mellem. Jövő csütörtökön megyek a meddőségi kozpontba egy utolsó ultrahangra, utána engednek el és megy minden, mint egy sima terhessegnel. Mondjuk nekem a lombikos dokimnal született az első fiam, most is hozza fogok menni, szetintem 7. Hetre ad is időpontot,
2018. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Kedves első! Én is így érzek most,és minden pisilésnél fellélegzek, hogy még nincs baj..drukkolok!!

Kedves második! Gratulálok:)) A hetedik hétben már hallani szívhangot?

2018. szept. 26. 19:01
 5/44 anonim ***** válasza:
A lombik miatt, napra (sőt órára) biztos a fogantatás ideje, így sok mindent könnyebben be tudnak loni, ami időhoz kötött. Nagy eséllyel, akkor már van szivhang. Kisfiam, aki szinten lombikbaba, 6 hetesen nem volt, 6+5 napon már igen
2018. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnapra nem vártam, ma reggel teszteltem pozitívat,nagyon boldogok vagyunk azóta.:))

Jövőhéten megyek dokihoz, addigra kaptam időpontot!

Te hogy vagy kérdező?

Mikor mész orvoshoz?

Privi esetleg?:)

2018. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

szia,

nekem egy hete csütörtökön lett volna a nemvárt,pèntek du(éjszakás voltam,aludtam délelőtt,így az volt a reggeli vizelet) pozit teszteltem,bár az előző egész estés hányinger miatt már tudtam.

ma 4+6,holnap kerek 5 hét, No-ban èlünk,vegyszerekkel dolgozom, tegnap voltam dokinál az igazolás miatt,amit meg is kaptam.Sajnos sok mindent még nem látott az uh-n, picike petezsákot, okt.9-re adott időpontot,tehát az már a 7.hét, 6+6. Addig megbolondulok,minden pisinèl èn is rettegek..:)

nagyon örülnék,ha ezt a posztot aktívan tartanánk, és kapcsolatban lennènk,hisz hasonló korú pocaklakóink vannak :)

25éves vagyok egyébként és első baba, első próbálkozásra sikerült:)

2018. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:) mindenkinek megy a drukk, és nagyon jó lenne,ha életben tartanánk a posztot.Jó “sorstársakkal” beszélni. Nálunk csak besikerült a baba,most kezdtem az egyetemet levelezőn nemrég, de amikor meglàttam a pozi tesztet vasárnap,egyből tudtam,hogy imàdom és szeretném őt.

Én ma kérek időpontot a dokitól, de csak az október nyolcadikai hétre, nehogy megijesszen a szívhang hiányával.

Párotok/férjetek hogy fogadta?

23/N

2018. szept. 27. 07:33
 9/44 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,

nekünk aug. 17-én volt az esküvő, megbeszéltük,hogy utàna zöld út a bébinek.ő is szerette volna,így nagyon meghatódott,megkönnyezte.azóta pedig büszke magára 😁

ès a tiéd? így,hogy nem terveztétek, gondolom neki nagy meglepi volt :)

2018. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Húha :D akkor nem sokat váratott magára a bébitek.

Először sokkos állapotba került, majd hullámzóan állt a dologhoz, 2 napja pedig már tervezgeti, hogy mit fognak együtt csinálni. Kellemesen csalódtam, hogy őszinte legyek.

Tudod, hogy hogyan zajlik egy első vizsgálat? Csak UH van?

2018. szept. 27. 09:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!