Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, ha rossz lett...

Mit csináljak, ha rossz lett a cukorterhelés eredménye, de csak 3hét múlva kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom és csak havonta egyszer kell menni az sztk-ba.
2018. szept. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj hamarabb.
2018. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nincs fogadott orvosod,nyugodt a mehetsz hamarabb és megmondod hogy a rossz cukorterhelés miatt mentél.Kizárt hogy elküldenek,mondván 3 hét múlva esedékes menned.Es azt egyébként is kezelni kellene minnél hamarabb.Szóval semmiképp se várj 3 hétig!
2018. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ketess a neten 180 vagy 160 ch-s étrendet és kezd el addig is, míg orvoshoz el tudsz menni.

Ő majd dietetikushoz küld, valószínűleg arra is várni kell majd.

Kezd el a diétát, rosszat nem teszel vele.

2018. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj hamarabb


Ha bármi van akkor sem város ki a 3 hetet


Nah ez a "bármi" kategória.

Közben kezd el a 180-160 szénhidrátdiétát.

Nem ártasz vele.


. De sztk alapon mire a diabetológushoz is eljutsz addigra majd megszülsz kb ( magyar eü. Ígybszeretlek)

2018. szept. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Bármikor mehetsz rendelésre ne viccelj.😊 cukros voltam nekem 160ch diétát kellett tartanom nézelődj a témában addig is mert nagyon fontos!
2018. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos is beutalhat ilyenkor a diabetológiára nem csak a nőgyógyász. Én nem várnék ezzel 3 hetet...
2018. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!