Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél mikor...

Második terhességnél mikor éreztétek a babamozgását?

Figyelt kérdés
16hetes terhes vagyok ikerbabákkal. Ez a második terhességem. Kislányomat már a 15.héttől mindennap éreztem mozogni. Most viszont semmit nemérzek.
2018. szept. 26. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
17. Héten
2018. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok, most már nagyon finoman, de kezdem érezni.

Viszont első terhességnél ilyenkor már kívülről a kezemmel éreztem, hogy merre van a pici.

Most nem :(

2018. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu, egy babával 15 hét valahány napon volt az első vibrálás,másodjára az ikrekkel egy-két héttel később, és csak 20. hét fölött lett egyértelmű és mindennapos. Logikátlan, de így éreztem.
2018. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első baba 14 hetesen minden nap, második baba 13 hetesen 2-3 napig, aztán a 17. hétig semmi. Azóta minden nap, egyre erősebben. Fura.
2018. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14.heten gyengén, de csak belülről... Aztán napokig semmi, á mondom beképzeltrm. Aztán a doki vizsgált uh-n, ereztem megint valamit, és akkor itt csápolt a kissrácom.

Aztán 2 hétig szinte semmi, napi 1-2 csiklandozáshoz hasonló valami, majd a 18.hettől erősebben, és 20.hettől már hatarozottan. Szoval úgy igazán, hogy biztosra mondtam,hogy a baba az, a 18 hettől. Előtte csak sejtettem.


24hkm

2018. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen, de akkor nem voltam biztos benne. Egyértelműen a 17.héten éreztem.
2018. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 hetesen éreztem a másodikat, az elsőt csak 19 hetesen először.
2018. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!