Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este veszekedtem a...

Tegnap este veszekedtem a ferjemmel, nagyon felhuztam magam, most meg enyhen gorcsol a hasam. Baja lehet a babanak?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, nem szeretnem elvesziteni :(
2018. szept. 27. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egeszseges terhesseg akkor nem.

Egyel tobb magneziumot

2018. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A stressz nem használ a terhességnek nyilván, de nem fogsz attól elvetélni, hogy veszekszel, sem attól ha szomorú vagy, ideges esetleg frusztrált, feszült. Egészséges terhességnek nagyon komoly, általában fizikai külső hatás kell ahhoz, hogy veszélybe kerüljön. Háborúban is születnek gyerekek, hogy egy szélsőséges példát mondjak...
2018. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem múlik a görcs, hanem erősödik, esetleg vérzéssel is párosul, azonnal doki/kórház.

Egyel magnerotot, magnesolvot, ezek magneziumban gazdagok (magnerotnal tudom h szét kell rágni kaja előtt)


Amúgy nyugi, a görcs a méh változására/növekedésére, szalagok húzódására is utalhat. :)

2018. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnyugodtam egy kicsit
2018. szept. 27. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne a válaszoktól nyugodj meg, hanem veszekedés helyett próbáljátok NYUGODTAN, emberi módon megbeszélni problémátok!

Ha így tesztek, okafogyottá válik kérdésed.

2018. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Dubitus, de akkor nem okolhatná a férjét, hogy MIATTA ment el a kisbaba. Picit reménykedett, hátha igenlő válaszok érkeznek, és akkor odatolhatná a bűnbánó férfi orra alá, hogy nézd, esélyes, hogy a te hibádból baja lesz a kicsikénknek! 😞
2018. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, meg is lepodtem volna, ha nem jelenik meg egy-ket "tokeletes" figura. Gratulalok a te mindig problemamentes parkapcsolatodhoz!
2018. szept. 27. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Csupán ennyit:

nem a párkapcsolatnak, hanem az abból eredő problémák kezelésében kell közelíteni a tökéleteshez.

2018. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6# mekkora tapló vagy...
2018. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oh énis az első hetekben minden sz*ron felidegesitettem magam , nem feltétlenül párkapcsolati gondokra értsd , hanem ugy minden bajom volt , persze nagyon örültünk a babának de a hormonok hat jo kifogás de igy van ez az igazság , de most mar jobb 13hetes vagyok , úgyhogy próbálj meg nyugodt maradni a babo miatt , de tényleg nem hiszem hogy baja lenne egy kis stressztől :)
2018. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!