Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben válik biztossá...

Hányadik hétben válik biztossá a baba neme?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ki nézi, milyen géppel, és hol, illetve mennyire tudja a babát rávenni, hogy mutassa magát. Nekünk 13 hetesen a kombinált teszten is biztosan látszott, hogy kisfiú lesz. Az elsőnél a kórházi 12 hetes uh-n nem akart tippelni az ultrahangos, de 16 hetesen elmentünk magánba 4D-re, ott is 100%-ra látszott, hogy kislány.

Mondják, hogy tuti a szülés után lesz, de ezekkel a modern gépekkel már, ha tényleg olyan pózban van a baba, szerintem nem lehet benézni, még laikusként is teljesen egyértelmű.

2018. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A baba neme a fogantatás pillanatában eldől. A nemi szervek a 12. hétre alakulnak ki,innentől látható ultrahangon,hogy fiú vagy lány a baba. Innentöl minden az ultrahangozó személyen és az ultrahang készüléken múlik. De teljesen biztos akkor,mikor megszületik.
2018. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok és még nem tudjuk :(

Biztosra szüléskor.

2018. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 23hetes vagyok és mi sem tudjuk még 😂😂

Sok múlik a babán és az orvos gépen is...

2018. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mint írják erre nem lehet igazából válaszolni. Több mindentől függ, ugye elsősorban hogy mutatkozik e a baba másrészt pedig hogy milyen a gép.

Van akinek már a 12dik héten megmondják, hát nekem nem tudtak akkor semmit mondani. Még 15hetesen sem, majdnem 21hetes voltam mikor megmondták hogy kislány lesz, azóta 1x voltam ott is kislányt mondtak.

De volt olyan a kismamák között aki a 25dik hétben járt és még mindig nem tudta (pedig modern gépeket használ a doki)

Az meg tény hogy akkor a biztos ha megszületett.

2018. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem még a 12.heti genetikain nem tudta megmondani a doki,mert úgy feküdt a kicsi hogy egyáltalán nem mutatta meg magát.

Pedig az uh gép nem ósdi volt.

Remélem a 18.hetesen már megtudjuk😊

2018. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a 21. héten tudták biztosra mondani a baba nemét. Még hamarabb pl. a prena teszt tudja 100%-osan kimutatni.
2018. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16.hét
2018. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, és még mindig nem tudjuk biztosra. :D Az első genetikain lányra tippeltek, de azóta semmi. Jövőhéten megyünk babamozizni, remélem végre kiderül. :D
2018. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Hogy fekszik a baba, milyen minőségű a gép stb.

A fiamnál a 12.héten 100%-ra mondták, hogy fiú.

Most pocakban a tesó, a 12.héten kaptunk egy lány tippet, 17.héten az orvosom szerint is kislány, de nem látta biztosra. Jövő héten megyünk 19 hetesen a genetikaira, nagyon remélem hogy végre kapunk legalább egy 90%-os választ a kérdésünkre. :)

2018. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!