Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb lett a hasam . Gond lehet?

Kisebb lett a hasam . Gond lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok .

20 hetes terhes vagyok .

3 .ik baba.

eddig elegge latszott hogy terhes vagyok . de 3 napja mintha eltjnt volna a hasam teljesen .

az elejen olyan 12 hetes korban,ereztem a baba mozgasat is azota semmi. pedig szerintem ha akkor ereztem a babat most megjobban kene mar.

aggodok hogy nem e lett valami baj vele.

nemtudom hogy osszefugg e de egy hete haszmalnom kell a betadin kupot mert rosszlett a mehnyakrak szuresem p3 as lett az eredmeny.

11 en megyek ultrahangra.

jovoheten pedig vedonohoz termeszetes ott is rakerdezek .

de addig is ha valakinek volt hasonlo tapasztalata vagy tudna hozzaszolni barmit nagyon orulnek. koszonom a valaszokat.



2018. szept. 28. 10:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem gondolnám hogy két hónapja nem volt orvosnal, hisz írta, hogy múlt hét óta kapja a betadin kúpos kezelest. Nyilván nem magának találta ki. Bár segíteni nem tudok, szurkolok hogy mindent rendben találjanak. Szólj, hogy mit mondtak.
2018. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

na megvizsgaltak . halistennek mindne okes a babaval .

melso falon tapad a mehlepeny ezert nem erzem a mozgast.

viszont amit nem ertek . hogy ha a 12 hetes ultrahangon melyen hatul tapadt most hogy kerult elore?


egyebkent azt swm ertem hogy honnan veszi barki is hogy ket honapja nem voltam orvosnal.

de legalabb volt aki ertelmezte rendesen amit irtam es rajott hogy egy hete voltam orvosnal.


a rendes hozzaszoloknak pedig koszonom a tanacsot

2018. szept. 28. 14:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Hú, de jó, hogy minden rendben van.
2018. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szupee, örülök. Boldog babavárás!


#11es voltam

2018. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!