Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg az AFP eredményt...

Ma kaptam meg az AFP eredményt. A védőnő szerint későn mentem, illetve ezért magas. Én akkor mentem mikor küldtek, de szerinte már bőven elmúlt 17?

Figyelt kérdés
Valahol összetudom hasonlítaniaz összes határértékkel? AFP 1,32; hCG 1, 08; SP1 1,27; PAPP-A 2,56 Mom Nagyon izgulok.
2008. nov. 4. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt vannak az én adataim 16hét+4nap(számított). Nem tudom mit tudsz ebből leszűrni.AFP:1,02 hCG:0,63 SP1:0,81 PAPP-A:1,49

Én úgy tudom 16 és 18 hét között kell megcsináltatni! De a dokit kérdezd meg, ő jobban ért hozzá! Voltak itt lejjebb ehhez hasonló kérdések, esetleg nézz utánna!

25 hetes

2008. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem máshol is, de a PAPP-A=2,56 Mom eredményt sehol nem tudtam egyeztetni. Valakinek ez mond valamit?
2008. nov. 4. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hét 1 naposan az integrált tesztnél ezek az eredmények voltak:

AFP 1,12 uE3szint 1,17, szabadBhCH 1,35 Inhibin-A szint 1,75 tarkó redő 0,62 PAPP-A 2,29

Ezekre negatív lett az értékelés,azt mondták minden rendben, és kevesebb mint 1:50000-hez kockázatot állapítottak meg mind a Down-kórra, mind pedig az Edwards-kórra vonatkozóan.

2008. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok...

Most nézem a könyvecskét amit az egész vizsgálatról adtak, és most már nem egészen értem...

Idézem: ha az AFP és az oestriolértékek 0.84 MoM alatt, az inhibin és szabad BhCG értékek 1,3 ill 1,6 felett vannak, a PAPP-A 0,6 MoM alatt, míg a tarkóredő 1,5 MoM fölött van, a Down-kor kockázatának emelkedését, míg az értékek ellentétes irányban való elhelyezkedése a kockázat csökkenését jelenti. Ezek szerint nálam az inhibin magasabb, és mégsem mondták hogy gond lehet belőle... nem is értem... de hát csak tudják... Remélem!!!!! Viszont neked ok. akkor mind. Azt mondjuk nem tudom, az SP1 az melyik érték...

Remélem megnyugtattalak...

Én most kicsit ponthogy nyugtalan lettem...

2008. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már megintcsak én vagyok... Annyira beparáztattam magam, hogy felhívattam a férjemmel egy ismerősét, aki szülész-nögyógyász, és megkérdeztük... Ez az InhibinA se számít semmit hogy ennyivel magasabb az érték. Ezt most bocsi hogy leírtam, tudom ez engem érint, csak jó volt megnyugodni! a Magzati Diagnosztikai kp-ban nagyon rendesek egyébként, szerintem ha gondolod, hívd fel őket és kérdezz rá az adatokra. Minden jót, boldog babavárást nektek is!
2008. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Így már akkor mindenki nyugiban lehet.

Boldog babavárást!

2008. nov. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!