Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött manómnak hanyas...

Újszülött manómnak hanyas méretű hálózsák őt vegyek? 56-62? Van ennek tényleg haszna? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Kisfiam 2 éves koráig ilyenben aludt, és ha felébredt, még sétálni is tudott benne. A lányom a kezdetektől visított benne, egy percre nem viselte el. Én azt gondolom, hogy tehetsz egy próbát, ha van kedved, de ne fektess bele sok pénzt eleinte, mert lutri, hogy elfogadja-e vagy sem.
2018. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
62-est. Nekem mindkettő hàlózsàkban alszik pár napos koruk óta. Szeretik. Méretben.. a hàlózsák az egyetlen dolog, amit minden második meretben veszek csak, bár van ahol eleve igy gyártják. Akkor 56-62 igen. A 68-74 nagy lenne.
2018. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Fiam utált benne aludt így nekünk felesleges volt
2018. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4,5 éves koráig abban aludt. Neked is hasznos lesz, ha nem kell aggódni télen, hogy kitakaródzik. Úgyhogy en megpróbálnám hozzá szoktatni, nekünk a kezdetektől az volt. Takarót csak napközben használtunk, féltem, hogy éjjel a fejére húzza. Nagyon mocorgott már picinek is.
2018. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

1 hetesen hoztuk haza a kórházból és azóta hálózsákban alszik. Féltem kitakarózik. Szereti, most 6 hónapos.

50 cm-rel született és 62est vettem neki. Most váltottunk nyáriról őszi hálózsákra és bár 68as ruhákat hord 74est vettem neki.

2018. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Fiam utalta sajnos.
2018. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem abban aludt, már nem emlékszem meddig,de csecsemőként biztosan.

Én annyit javasolnek, hogy hosszú ujjút érdemes keresni,mert úgy tapasztaltam, hogy a kezük,akarjuk, ha ujjatlan a hálózsák, eléggé hideg tudott lenni,így gyakorlatilag ott fazhatnak.

2018. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62-est, nem baj ha nagyobb, sec-perc alatt kinövi.
2018. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!