Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés, hányinger, hányás,...

Hasmenés, hányinger, hányás, gyomorfájdalom, fejfájás, gyengeség, állandó fáradtságérzet. Más is így érzi magát 26 hetesen? Ugye emiatt nem kell aggódnom, hogy koraszülés lesz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez vírusgyanús....szerintem elkaptál valami gyomros vírust.
2018. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg vagy de a baba miatt nem kell aggódnod.
2018. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, de nekem semmi bajom nincs egy elhúzódó náthán kívül. Nekem is inkább valami vírusnak hangzik, amit leírsz.
2018. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a hányás,hányinger, fejfájás okés, én még mai napig szoktam reggelente rosszul lenni, de csak reggel (36hetes vagyok) De hasmenés már nem vicc, ki is szárdhatsz és ez nem terhességi tünet. Én állandó fáradságot az első trimiszterbe és most az utolsó trimiszterbe érzem és enyhe fejfájást. A középsőbe kéne a legtőbb energiádnak lennie :) de mindenki más. Én megnézettettném magam egy dokival, ez inkább vírus gyanús,mint terhességi tünetek.
2018. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!