Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfájdalom, gyomorégés,...

Gyomorfájdalom, gyomorégés, hányinger mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Jelelnleg 25 hetes terhes vagyok es kb 2 ora hosszaja tart gyomoregesem van , egykishanyinger es a gyomromba olyan fajdalmasan belenyilal vagy 30 masodpercre hogy az hihetetlen.. volt mar valakinek ilyen? Kerlek adjatok tanacsot megvagyok ilyedve .. :(

2018. máj. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, fönt van a gyomorsavad. Tök tipikus. Vegyél Rennie-t, nekem az egyes terhességben végig elég volt, az ikrekkel a 30. héttől Ludea nevű gyógyszer (csodaszer) kellett. Utóbbi vényköteles, gátolja a savtermelődést, háziorvos is fölírja. De első körben Rennie, vagy pl. Gaviscon, ezek savsemlegesítők.
2018. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors választ! Megy is a zold kezecske!

Csak elso baba es nagyon meg ilyedtem jo gyomoregesem volt mar sokszor nekem a kefir egybol elmulassza most keztem el iszogatni hatha.. csak azt nem tartottam normalisnak hogy mint akit hirtelen gyomronrugnak..

2018. máj. 17. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ijed - igy irjak


A gyomorsav tultenges tipikus tunet terhessegben , a baba nyomja felfele a szerveket.

2018. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, ha fönt van a gyomorsavad és marja a nyelőcsövet, az olyan érzés tud lenni, mintha konkrétan kést döfködnének a gyomrodba, bizony... :( Nem csak a forró, égő érzés lehetséges a savtúltengésnél, bizony a fájdalom is. De fő, hogy van megoldás! :) Boldog babavárást!
2018. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!