Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki ugy, hogy...

Volt mar valaki ugy, hogy lassan 7honapos terhesen a baba egy hetig nem tul aktiv?

Figyelt kérdés
Anyosomnak folyton az a szokasa h szet razza a hasamat h ha ott vagyunk es mult szombaton szinte 2oran keresztul razta annak ellenere h megkertuk a parommal h ne razza. Kezdek megijjedni
2018. okt. 4. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Én a helyedbe, hozzá sem engedtem volna érni.


Az viszont biztos, hogy mennék be a kórházba, vagy ahová tartozol, elmondanám az orvosnak és kérnék egy UH-ot. Mert lehet, hogy a baba nyakára rátekeredett a köldökzsinór a rázogatás miatt.

2018. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom elképzelni, hogy rázhatja valaki más hasát két órán keresztül...ráadásul az illető akarata ellenére. Na mindegy...

Az mit takar, hogy "nem tul aktiv"? Mocorog, de ritkábban, mint eddig, vagy egyáltalán nem érzed mozogni?

2018. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy rázza? Téged rángat? Vagy simogatja állandóan? Tényleg nem értem, hogy tud egy hozzád tartozó pocakot “rázni”


Menj el orvoshoz!!!

2018. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Atyaéééég!!! Ne haragudj, de nem normális az anyósod!!

Nézesd meg magad uh-val, nem megijeszteni akarlak, csak sajnos tapasztalat...

2018. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök se normális, de te se, hogy hagyod neki, elsősorban a te felelősséged a gyerek! Az első rossz mozdulat után le kellett volna állítani, ha nem hagyja abba, akkor meg azonnal felállni és távozni tőle.
2018. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ugy ertem hogy razza hogy simogatas kozbe megfogja a hasamat es jobbra ballra razza..

A nem tul aktivat viszont ugy erzem h nem mozog annyit mint pl egy hete

2018. okt. 4. 10:58
 7/13 A kérdező kommentje:
En folyton otthagytam es jott utannam..mar ra szoltak a fiai is erejesebben es a valasz az volt h akarom erezni h mocorog..mondtam h ugyse fogja erezni mert bantja de jott es majdnem mar szaladtam tole..a vegen megfogtuk magunkat es eljottunk
2018. okt. 4. 11:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
... és ezt te szó nélkül hagytad?!? Menj be a kórházba, hogy változott a baba aktivitása a korábbihoz képest, meg fogják nézni.
2018. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én pocakomban lenne egy gyerek aki nem túl aktív, ráadásul ilyen anyósnak is lenne kitéve, már rég bejelentkeztem volna az orvoshoz -legalább a saját megnyugtatásomra- !!!! Nem ijesztgetni akarlak, de ha tényleg baj van, hogy fogsz azzal a tudattal élni, hogy internetes fórumokon kérdezősködtél ahelyett, hogy biztosra mentél volna. Nem értem az embereket, még a kutyámat is orvoshoz viszem, ha úgy veszem észre, baja van.. nemhogy a szívem alatt növekvő gyerekemet.
2018. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A fentiekben irtam h raszoltunk es a fiai is raszoltak meg azt is irtam h kerultem az asszonyt de jott folyton utannam
2018. okt. 4. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!