Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes vagy nem?

Lehetek terhes vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a menstruációm előtt két nappal együtt voltam a barátommal, aztán a mensim késett két napot és megvolt nagyon gyengén 1 napot. Mi a véleményetek lehetek terhes, esetleg volt valakinek ilyen tapasztalata? Ugye tesztet korai még venni, mert még ki sem mutatná.

2018. okt. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel extra peteérésed bármikor lehet, ráadásul a peteérés valakinek mensi körül van, lehetsz, ha nem védekeztetek. Együttléttől számítva 14 nap és már biztosat fog mutatni a teszt.
2018. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába adunk itt bármilyen választ is nem leszel okosabb.

Mert tény ahogy előttem írták hogy bármikor teherbe lehet esni, kisebb nagyobb esélyekkel. Most vagy sikerült és teherbe estél vagy nem. (Bár azt nem írtad védekeztetek-e, gondolom nem a kérdésed miatt) Majd tesztelj egyet 2 hét múlva és akkor megtudod.

Bár az nem teljesen normális ha csak 1 napig tartott a menszeszed.

2018. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, hát akkor kivárom azt a két hetet :) Amúgy nem védekeztünk. Köszi azért a válaszokat
2018. okt. 5. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül is az esély mindig megvan!:)
2018. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom:


Tavaly ugyan így voltam. Mensi előtt 2-3 nappal együtt voltam a párommal, nem gondoltam volna, hogy terhes leszek, de most itt szaladgálok a lányom után :)

2018. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!