Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más hogy éli meg a terhességi,...

Más hogy éli meg a terhességi, szülési videókat?

Figyelt kérdés

Nekem a pulzosom az egekbe, félelem és izgalom érzés van bennem. Ti mit éreztek?

Első babám várom 24 hetes vagyok


2010. jún. 23. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam végignézni és azt ajánlom te sem nézd ezeket a videókat. Nekem a látvány szörnyű volt a szülésem pedig egy cseppet sem!
2010. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség ilyeneket nézni, mert mindenkinek másként megy a szülés. Van akinek könnyebb, van akinek nehezebb.
2010. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én is első babás vagyok. Hát amikor én szülési videót nézek a hideg kiráz tőle hirtelen, mert nagyon nehéz ebbe így belegondolni, hogy te jó ég nekem is ennyire fog fájni? én is így fogok visítani? én is ilyen önkívületi állapotban leszek? hát szóval engem eléggé csak a rossz oldala ragad meg, de így még nem tudom mi vár rám, lehet, hogy lesz benne valami jó is, engem most még eléggé rémiszt a szülés gondolata, aztán lehet ha már ott leszek, eszembe sem fog jutni ez az egész, viszont az tény, hogy ezek ellenére valahol mégis nagyon várom, de csak a baba miatt! :)

25 hetes

2010. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én élőben láttam:))

aztán nekem nem adatott meg az érzés, császáros lettem/leszek is.

2010. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tegnap belinkeltek egy régi műsor oldalát, a Szülőszoba cimű dokumentum sorozatot. Azt nézem...illetve próbálom nézni! Nem mutatnak premier plánba semmit...mégis felmegy a pulzus számom tőle, és furcsaérzés van bennem...

[link]

2010. jún. 23. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
szia. én már 3 szülésen túlvagyok, és ha ilyet látok, megkönnyezem. nevessetek ki. ha nem ilyen lenne a férjem, mint amilyen - sokat változott a gyerekek miatt negatív irányban -, akkor simán szülnék még. olyan jó babázni. és nem vagyok kisebbségi.
2010. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ritka, de én imádom nézni.Én már szültem 1x és szept.-ben szülöm a másodikat.Nagyon érdekelnek az ilyen videók.
2010. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi voltam kismamaként és nem bántam meg,hogy néztem az ilyen videókat. Legalább tudtam mi vár rám.Szülés óta pedig nosztalgiát érzek. Én nagyon szeretem nézni és alig várom,hogy újra átélhessem. Szombaton lesz 1 éves a fiam:-)
2010. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem nézni!
2010. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia

Én is pont tegnap néztem és csak egy gondolat jutott eszembe : nem akarok többet szülni , bár nekem is könnyek szöktek a szemembe , amikor megszületett a filmben a baba.

2010. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!