Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más hogy éli meg a terhességi,...

Más hogy éli meg a terhességi, szülési videókat?

Figyelt kérdés

Nekem a pulzosom az egekbe, félelem és izgalom érzés van bennem. Ti mit éreztek?

Első babám várom 24 hetes vagyok


2010. jún. 23. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is tegnap néztem ezeket és azóta rettegek a szüléstől. A pocaklakómnak könyörögtem tegnap, hogy ne hagyjon engem szenvedni. :-) De mindig elsírtam magam amikor meglett a baba, azért az biztos óriási öröm. De nagyon félek. 28 h km (első baba lesz)
2010. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát, én is irtóra félek,Nekünk is első baba lesz, de ez a film igencsak megríkatott...

Be is keményedett a pocim, ledőlök...:-)


33 heteske

2010. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is pont a múltkori link miatt néztem végig azt a 8 szülőszobás részt, de valamelyiket, már sokadszorra látom. (már akkor is néztem, amikor a TV-ben ment). Én mindig, minden egyes rész után sírok, mert szerintem nagyon megható. Minden kismami más, van akinek nem jó ilyet végignézni, de van aki jobbnak látja tudni, hogy mire számíthat. Én az utóbbi kategóriába tartozom. Nem tudnám neked számokkal leírni, hogy mennyi szülés videót néztem, és szülés történetet olvastam végig. Most vagyok 37. hétben, és alig várom, hogy már ott tartsak, hogy megszülessen. Kicsit úgy érzem, hogy a "durvább" hangosabb videókkal talán jobban fel tudok készülni a legrosszabbra (hahaha.. majd írok pár hét múlva is, hogy az elmélet a gyakorlatban is bevált-e:)))) Én most úgy tervezem, hogy nagyon erős leszek, és próbálok majd nem a fájdalomra figyelni, hanem a babára (persze ezt is majd az élet hozza, lehet, hogy én fogok a legjobban üvölteni a világon) és pl. egy két ilyen szülés videóban látok pozitív példákat.

Szóval csak annyi, hogy szerintem nem baj, ha te ezeket a videókat nem tudod nyugodt szívvel végignézni, mert hogyan is nézne ki, ha mindannyian egyformák lennénk.

Könnyű, gyors, és csodálatos szülést kívánok neked!

2010. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megnéztem amit belinkeltél (szülőszoba)

Nekem most, hogy már én is szültem , most nagyon jó volt nézni, újra éltem az én szülésem és a videót meg is könnyeztem :-))

Amikor terhesen néztem egész más volt, ijesztő, de most nagyon jó volt mert már tudom, hogy ez milyen csodálatos érzés! Most kedvet is kaptam a második babához, pedig én mindig 1-et akartam!

2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt nem mertem ilyeneket nézni. Így is paráztam rendesen. Császár lett a vége, és néhány hét elteltével annyira érdekelt, hogy mi történhetett odalent, hogy rákerestem, és megnéztem. Érdekes érzések kavarogtak bennem... :)
2010. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szülőszoba videok nem végig vannak?
2010. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!