Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok de nem tudom kitől?

Terhes vagyok de nem tudom kitől?

Figyelt kérdés

Hello

Július 20 korul voltam egy fiuval

Agusztus 20 meg jott a menses 5 napig tartott eközben Agusztus Ban mar mással szeret keztem rendszeresen

Szeptember 20 vartam a mensit

El is maradt csinaltunk tesztet a kimaradás utan egybol es pozitív lett a kérdés az lehetséges e az hogy az előző kapcsolatból vagyok e terhes vagy az uj kapcsolattol ?



2018. okt. 7. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Az orvos megmondja a baba méretei alapján, hogy hány hetes terhes vagy, abból nem nehéz akkor kitalálni, hogy ki az apa.
2018. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
elmész a dokihoz, megmondja hány hetes vagy, és máris kiderül. Amúgy ha volt közben mensid, akkor tuti a 2. fiú. Ő is tud erről a kétségedről? Számít amúgy, hogy melyiktől? Gondolom se a régi, se az 1 hónapos új kapcsolatba nem vállalnál babát...
2018. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Jó eséllyel az újból, mivel az előzővel történt szex után még megjött. Ha az utolsó vérzéshez képest megfelelő méretű az embrió, akkor az újtól.

De védekezni luxus?

2018. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Röhejes. Hihetetlen.
2018. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Holnap iskola, inkább készülj!
2018. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Szerintem is inkább írd meg a leckét kislányom!
2018. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Miért kell megszólni? De jó hogy ti "szentek vagytok".

Amugy szerintem is a második fiu, de majd a méretekből kiderül.

Nekem rendszertelen volt,és igy sem tudtam hogy terhes lettem, majd a 12 hetes genetika megmutatta, h most pont jokor jott ossze minden, és annyi hetes voltam és a méretek is megeleltek. Ha kisebb akkor később fogant.

2018. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az agusztusi aktusbol fogant a baba.
2018. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Édesjóistenem... 😃😂
2018. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Es ilyennek lesz gyereke.
2018. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!