Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhességi...

Lehetséges, hogy terhességi cukor miatt nem gyógyul a fekete lábujjkörmöm?

Figyelt kérdés
Június elején belerúgtam az ágyba,ami miatt befeketedett. 2héttel később a másik lábammal egy lépcsőbe rúgtam,az is fekete lett,de lenőtt pár hét alatt. Ez viszont nem nő semmit,tiszta fekete az egész körmöm azóta is.
2018. okt. 7. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6-8 hónap volt,mire lenőtt. Vagy több. Nem voltam akkor terhes. Cukros sem vagyok. Egy pár mm-t sem mozdult felfelé? Ez azért furcsa. Nő amúgy a körmöd? Kell vágni? Az is lehet,hogy le fog esni. Mindenesetre én rákérdeznék legalább a védőnőnél/házidokinál. Nehogy a cukor miatt legyen.
2018. okt. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a kislábujjamon lett lila és nagyon sokáig tartott mire lenőtt pedig az a legkisebb. Se terhes se cukros nem vagyok.
2018. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még kamaszkoromban találkoztam össze egy magasabb küszöbbel. Borzasztó sokáig nem nőtt le a bevérzés helye. Szerintem a lábon sokkal lassabban nő a köröm. Persze rákérdezhetsz a védőnőnél, de nem hiszem hogy érdemben hozzá tud szólni. A lábujj köröm nem az ő szakterülete :)
2018. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a másik körmöd lenőtt akkor logikus hogy nem a cukor miatt van. Lehet azon mélyebb/makacsabb a sérülés a köröm alatt. Vagy begombásodott alatta! Nekem akkor nem nőtt egy mm-t sem.
2018. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nőtt semmit. Hát nem akarom a védőnőt ilyen hülyeséggel zavarni,csak gondoltam megkérdezem itt,hátha tudja valaki miért lehet. Nem gombás,mert azt a pedikűrös szerintem észrevette volna... De ilyen hülye kérdésekkel még tele vagyok... Pl más is úgy izzad,mint a ló terhesség alatt? Egy vékony pulcsiba jöttem ma haza,és hiába van már elég hűvös,rólam folyik a víz és büdös is vagyok,hiába a reggeli zuhany meg a dezodor...
2018. okt. 8. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3x olyan lassan nő a lábkörmöm, mint az ujjaimon. Egyszer nekem is volt véraláfutásum a nagylábujjam körme alatt, én is megijedtem, hogy miért nem tűnik el, de végül pár hónap alatt sikerült. Kellemetlen meg csúnya, de nem lesz semmi baj! :)
2018. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!