Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért fáj ennyire...

Szerintetek miért fáj ennyire még most is?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kerek 40.hetes terhes, így voltam NSTn illetve előszőr akartak nézni magzatvizet is. Az orvos azt mondta hogy 1110 az érték, tehát csak a belső méhszáj van zárva már csak. Viszont nagyon megkínzott, vagy 4x dugta fel azt a csövet amivel nézte volna de állítása szerint nem sikerült, nem látott magzatvizet viszont a baba fejecskéje már nagyon lent van, majdnem megtudta érinteni. Maga a vizsgálat is iszonyúan fájt, nem olyan volt mint egy egyszerű mintavétel, hanem rendesen éreztem hogy a medencecsontomnál 'matat'. Azóta fáj a hüvelyem illetve görcsöl a pocakom és a medencem, de úgy hogy járni is nehézkes. Véreztem is de azt mondták ez természetes, a nyákdugóból is távozott darabka (véres). Tegnap este mikor 10 perces fájásaim voltak vissza mentünk, megvizsgált, azt mondta most nyitottabb a belső méhszáj lehet látná a magzatvizet de reggel megkínzott így most nem akar, azzal a címszóval küldtek haza, hogx várjam meg az 5 perces fájásokat akkor menjek vissza ha a falat kaparom. Azóta sem rendszeres sőt már összevissza van mióta aludtam egyet, de ugyanúgy fáj, ez normális lassan 24 óra után? Lehet valami baja a babának? Ő mozog de lényegesebben kevesebbet mint eddig.

2018. okt. 8. 04:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha valakit erdekelbe, oktober 11.en megszuletett Benjámin Noel.:)
2018. okt. 18. 10:39
 12/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Természetes lett?

2018. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!