Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hete véres a székletem....

3hete véres a székletem. Érdemes elmenni orvoshoz vele, vagy csak a terhesség miatt van és inkább vegyek valamit aranyérre?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
És szerinted van aranyered? Fáj, csíp, viszket, puklis? A "csak" aranyér (mindegy, hogy terhesen vagy sem) is el tud fajulni úgy, hogy már muszáj elmenni orvoshoz. De ha mástól van, akkor pláne.
2018. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Azonnal orvos! Ki kéne tenyészteni, okozhatja akármilyen bélfertőzés is, egyáltalán nem biztos, hogy aranyér! Nekem clostridium fertőzésem volt az terhesség legvégén, a császármetszést is el kellett halasztani, amíg nem ért véget a kúra és nem lettem tünetmentes. (Szerencsére nem indult előbb magától és volt ideje hatni a gyógyszernek.) Mindenképpen orvos döntsön arról, hogy mi ez és mi a teendő! Ne várj!!!
2018. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem terhesen is volt már ilyen problémám,akkor 2hét után magától elmúlt. (Természetesen min.3hét a várakozási idő proktológiára) Akkor azt mondták h kisebb belső aranyerem van,viszont az nem vérezhetett,biztosan valami olyat ettem,ami felsértette,és menjek vissza ha megint előjön. Most megint előjött 28hetes terhesen,reméltem,h elmúlik,de nem úgy tűnik. Egyébként nem fáj meg semmi,de nagyon sok vér szokott jönni. 3hét múlvára kaptam időpontot...
2018. okt. 9. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van saját nőgyógyászod? Ő nem tud telefonálgatni egy kicsit, hogy előbb fogadjanak?
2018. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az sajnos nincs.
2018. okt. 9. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
No és erőlködni szoktál, iszol eleget? Mert szimplán be is repedhet, az sok vérrel jár (gyerekemnek volt ilyen babaként). Magánban biztos hamarabb fogadnak. De az is lehet, hogy nem magánban is kevesebb a várakozás, ha mondod, hogy terhes vagy, vagy jobb híjján az ügyeletre mész (akár pl. sebészet). Egyébként aranyérre szerintem a Detralex tabletta a legjobb (vénaerősítő), de valaki szedi terhesen, másnak meg nem ajánlják, szóval itt sem árt, ha megkérdezel egy orvost, ha mást nem tudsz, legalább a háziorvosod adjon valami tippet, mit szedj és merre tovább. Amit még biztos lehet aranyérre terhesen, az a Sperti és Reparon, de ezek kevésbé erősek és ha nem biztos, hogy ez a bajod...
2018. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is a Reparont ajánlották terhesen, hatott kicsit, de ennyire durva nekem nem volt, mint neked, nagyon régóta véres a székleted, tuti iszol eleget? a székleted egybefüggő vagy bogyós? Kemény vagy lágyabb? ha sok bogyó, akkor még inkább növeld a folyadékmennyiséget, szintén ha kemény, akkor ezerrel told a rostost, de ahogy az előttem szólók írták ez már más is lehet, mint aranyér.
2018. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs szorulásom,sőt,mióta rájöttem,hogy a sok kiwitől hasmenésem van,minden nap megeszek belőle 1-2-t,így sosem kell erőlködnöm. Háziorvostól kaptam a beutalót,de semmit nem mondott,itt meg hiába mondtam,hogy terhes vagyok,állítólag szabadságon van az orvos. Kicsit félek elmenni,ezért is húztam kicsit az időt,de ma már alvadt vér is volt,úgyhogy nem várhatok tovább,lehet,hogy magánorvos lesz belőle.
2018. okt. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!