Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet naponta tobbszor...

Mitol lehet naponta tobbszor lagy szekletem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt ez van. 36 hetes vagyok, már megszoktam. A lényeg, hogy igyál sokat és ha már kóros, akkor irány az orvos. Nekem annyit mondott a nőgyógyász, hogy a hormonok okozzák, megváltozott az emésztésem.
2014. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ditta323 ***** válasza:

Ezer oka lehet. Szedsz vitamint vagy magnéziumot?

Csak, mert ezek is okozhatják, illetve rostos gyümölcsök.

Étkezésed rendszeres változatos?

2014. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szedek gravidat, magneziumot es vasat.Mar az elejetol fogva lagy a szekletem, de eddig csak napi 1 jelentkezett.Most van ugy hogy 2x is megyek wc-re egy nap.Szerdan hasmenes szeru volt amire elkezdtem dietazni es normafloret szedni, de semmi valtozas.Semmi nem fogja meg.Etvagyam van rendesen, csak aggaszt mert valamikor eves utan mar 1 oraval a wc-n vagyok.A betoltott 28.het utan kezdodott.
2014. júl. 20. 11:38
 4/9 Ditta323 ***** válasza:
Mg-t ha nem muszáj szerintem próbáld mellőzni egy pár napig, mert az okozhat hasmenést. Nálam az volt szinte, mint nálad és mióta nem szedem nincs naponta több lágy széklet és normalizálódott. Vitamint nem tudom, mert azt nem szedtem.
2014. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem merem abbahagyni hatha kemenyedek.Szurkalni szokott a hasam azert szedem.
2014. júl. 20. 11:47
 6/9 Ditta323 ***** válasza:
Akkor mást nem tudok, mint, hogy kérd ki orvosod tanácsát meg megkérdezheted védőnőt is.
2014. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valoszinu az lesz.De remelem nem virusos valami...
2014. júl. 20. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem végigkísérte az egész terhességet, amikor abba kellett hagyni a magnéziumot, meg minden mást, akkor is ugyanúgy megmaradt. Naponta többször is menni kell és lágy a széklet. Sajnos emiatt az utolsó hetekre az aranyér is kijött és elég kellemetlen volt. Nem nagyon lehet vele mit csinálni, van akinél székrekedés van, nálunk meg ez.
2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, mar azt hittem en vagyok csak ezzel igy.Korulottem minden kismamanak szorulasa van.Remelem akkor semmi komoly, nem all a dolog hattereben.
2014. júl. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!