Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok ülés nem tesz rosszat a...

Sok ülés nem tesz rosszat a babának?

Figyelt kérdés

30 hetes terhes vagyok és irodai munkát végzek.

Eddig fel sem merült bennem, csak az egyik nap riogatott vele ismerős, hogy a babának árthat a sok ülés.

Azt észrevettem, hogy ha fekszem, akkor elég nagy buli van odabent. Az egész napos ülés nem korlátozza a mozgásban?


2018. okt. 9. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömnek a dokija megtiltotta, hogy 32. hét után dolgozzon. Szintén irodai munka. A csaj alacsony, 150 cm, a hasa hatalmas volt, és azt mondta az orvosa, hogy nagyon nyomja a hasát és nem jó a babának.

Én is ülő munkát végeztem, az elsővel 29 hetesen a másodikkal 34 hetesen dolgoztam utoljára. Senkinek semmi baja.

2018. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem éreznéd. Én pl 29 hetes vagyok és bizony már az első trimeszterben sem bírtam túl sokat ülni. Most meg aztán végképp nem.. valahogy úgy nő a méhem, hogy nyom valamit, ami fáj a hosszantartó üléstől.

De egyértelműen jelez a szervezetem.


Szerintem ne aggódj, ha neked nem kényelmetlen akkor a babának sem.

2018. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34 hetesen mentem tp-re ülőmunkáról mert valamimet jobb oldalt felül annyira nyomta a méhem ülésnél, hogy csak szenvedtem. Szerintem is érzed meddig bírod. Volt olyan kollégám, azon izgultunk, nehogy ott szüljön meg a munkahelyen. :D 38-39 hetes korig dolgozott, pontosan nem tudom de közel volt a kiírt dátumhoz már. A gyereknek semmi baja, van már vagy 5 éves.
2018. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt jelzi a szervezeted ha nem jó


Nekem a 37. Hétig dolgoztam, semmi bajom nem volt

Lányomnak sincs


Felálltam gyakran

2018. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

13 hetes voltam, mikor végig ültem egy lakodalmat... már a második óra után elkezdett feszülni, görcsölgetni a hasam

(Második terhesség)

emiatt pont azon gondolkodtam,hogy bírják ezt, akik napi 8órában ülnek....ha nekem már 13.hetesen jelzett,hogy nem túl jó neki

2018. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 34. hétig dolgoztam napi 10-11 órát ülve. Semmi bajom nem volt és a picúrnak sincs aki most 9 hónapos. A vége felé már gyakrsbban felálltam és amit tudtam úgy csináltam mert mindig a bordáimat rúgdosta (de ezt csinálta fekve és állva is). Szóval szerintem se aggódj! Úgyis jelzi a pici ha valami nem tetszik neki.
2019. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!