Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt nikotin...

Terhesseg alatt nikotin mentes elekromos cigi? Velemenyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Szép látvány... Akaraterő!
2018. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem bunko hozza szolast kertem hanem hogy az mennyire artalmas?? Kulonben is leszokoban vagyok epp ezert szeretnek nikotin menteset venni!!
2018. okt. 10. 10:58
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
1-es Nem kell látnod, ha csak otthon használja...
2018. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Soha.

Véleményem? Szerintem adjuk meg a születendő babánknak a lehetőséget egy egészséges életre/szervezethez. Majd ő eldönti, ha nagykorú lesz, mivel mérgezi magát és mivel nem. Én is képes voltam teljesen elhagyni, pedig imádok cigizni a kávé mellé. Sógornőmet viszont nem érdekli, ő jobban cigizik, mint terhesség előtt.

De mindenki bizza a saját lelkiismeretére, hogy sziv e bármilyen káros anyagot amíg terhes.

2018. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Azaz olyat vennél, ami tulajdonképpen egy aromás gőz, és nincs benne semmi, ami egy átlagos üdítőben ne lenne? Jól értem a kérdésed?
2018. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha Olyat veszel amiben nincs semmi, akkor ennyi erővel vegyél be egy ropit a szádba , mint ahogy csináltuk iskolás korunkban, ugyanaz.
2018. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak a nikotin ártalmas, és tudtommal azért az e-cigi sem épp hegyilevegő.


Nézd én nem tudom terhes vagy-e már vagy csak előre próbálsz gondolkozni. De én a pozitív tesztig cigiztem.

Mikor megláttam, hogy a teszt pozitív el sem akartam hinni. Egyetlen tesztem volt itthon, az is lejárat közeli. Akkor épp két szál cigi volt még a dobozban. Rögtön elsétáltam a közeli Rossmannba, vettem még két tesztet. Odafelé és visszafelé elszívtam azt a kettőt. Majd ismét teszteltem. Az is pozitív. És ekkor átkattant valami az agyamban. És szinte nehézségek nélkül akkor ott be is fejeztem.


Annyira más tudatállapot ez. Az első hetekben persze volt hogy hiányzott, de nem úgy mint mikor korábban akartam leszokni. És ahogy telik az idő és minél több uh-n vettél részt és láttad őt, annál inkább nem kell már a cigi. Én voltam 5,6(<-- vérzés miatt ügyelet) 7,10(<-- már saját doki) 12(genetikai) hetesen az első trimeszterben. Pont a 10 hetesre tartottam mikor azon járt az eszem, hogy de jól esne egy cigi. Persze nem gyújtottam volna rá. De éreztem, hogy jól esne. Aztán megláttam a képernyőn, hogy kezd formát ölteni a kis babszem, és már elkülöníthető, hogy melyik a fej, karok, lábak. Viccen kívül mondom, hogy a legelső gondolatom volt akkor ez:

"Kell a f@s.znak a cigi, mikor egy ilyen kis csoda lakik bennem"

Na és ekkor engedtem el végleg.


Igazán nem volt nagy kunszt és még csak akaraterő sem nagyon kellett. Az agyam átváltott. Nem csak magamért vagyok felelős jelenleg.

2018. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
2018. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Én erős dohányos voltam. A baba tervezésekor leraktam. Egyik napról a másikra. Mert tudtam, hogy neki árt. Ezt el kell határoznod, és meg kell tenned. Csak úgy lehet leszokni. Máshogy nem.

6 éves a gyerekem, a mai napig nem dohányzom (és nem is fogok)


Ha ennyire gyenge vagy, akkor hogy fogsz neki nemet mondani valamire? Vagy hogy fogsz az érdeklében bárhol kiállni? Vagy hogy akarsz egy másik emberért felelősséget vállalni, ha a saját testedre nem tudsz?

2018. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Az elsővel pozitív teszt után tettem le. 3,5 éves volt, mikor visszaszoktam. A másodiknál még cigiztem napi 1-2 szálat a pozitív teszt után kb. 2 hétig. Azóta még a szagát sem bírom. Ennek már 3 éve. Nem tervezek visszaszokni, most várom a harmadikat. Nekem mindig korán kezdett érni a méhlepény, 32 hetesen már 3. fokú volt, azt mondta a szonográfus, hogy befolyásolhatja a dohányzás is, nem tudja már úgy ellátni a babát, ahogy kell. A fiam kiírt napon született 2950 grammal, a lányom kiírt időpont előtt 1 héttel, 3250 grammal.
2018. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!