Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetséges? Placenta

Ez lehetséges? Placenta

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok. Egész eddig minden papírom rá azt írták, hogy placenta mellső fali. Ma voltam egy sima uhn itt azt irták a papírra, hogy placenta mellső és hátsó falon. Ez hogy lehet? Ez jelent valamit? Ugye nem baj?

Válaszokat köszönöm előre! 😊


2018. okt. 10. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességnél mindig egy helyen volt. A másodiknál egyik uh-on mellső fali, a másik uh-on hátsó fali volt, de folyamatosan így váltakozott. Mikor rákérdeztem, azt mondták, hogy nincs jelentősége.
2018. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is érdekes volt mert a 18dik hetig a mellső falat írtak mindig, most meg hátsó fali azóta is. Aztán kitudja mi lesz a következő uh-án.😅


Ne aggódj ez miatt szerintem, másrészt ha valami nem lenne jó úgyis szól a doki.😊

2018. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!