Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téli babát ki mibe vitt haza?...

Téli babát ki mibe vitt haza? Első baba és félek hogy ami a fejembe összeállt nehogy ne legyen megfelelő.

Figyelt kérdés

Január vége fele fog születni.

Arra gondoltam hogy adok rá egy pamut rövid bodyt arra egy plüs rugdalozót vékony sapka egy vastag sapka, és egy vastag overáll.

A hordozóba lesz egy vastag takaró és azt még ráterítem.

Kocsival fogjuk haza vinni így max amíg a korház ajtótól a kocsiig lesz kint ami 2perc szerintem max. A kocsiba úgyis befűtünk neki amennyire kell.


De mégis hiány érzetem van így, esetleg kellene még harisnya a body után és egy kardigán? Vagy így meg már melege lesz?


Adnátok segítséget milyen összeállítás a jó?


2018. okt. 10. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Egy valamit jol jegyezz meg. A babak meg nem tudjak szabalyozni a hohaztartasukat. Ha tuloltozteted, azzal megolheted. Ez legalabb fel eves koraig igaz. A legtobb amivel arthatsz a tuloltoztetes.

Meglatod milyen ido lesz.

2018. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 vastag sapka elég, amúgy jó. Persze ha 25 fok lesz akkor sok :D
2018. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egek! Ezzel csak akkor készülj, ha -15 fok lesz kint!


Nem kell túlöltöztetni illetve célszerű, ha a bőrével közvetlenül érintkező ruhadarabok 100 % pamutból készülnek (+ szellősek, nem tapadnak).

A plüsrugi nem ilyen. A két sapka pedig túlzás.


Body, pamut rugi, overál, bélelt sapka. Kész.

Ha a kocsiban befűtesz, alap, hogy vetkőzteted a gyereket.

2018. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez így tökeléletes! :)

De egy sapka elég 😄 max kapucni :)

2018. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kocsiba be lesz fűtve, akkor ne öltöztesd agyon.
2018. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Vastag overal plusz vastag takaro ? Ha azt akarod tulelje az utat hazaig es ne kapjon hogutat ez felejtsd el, hacsak nincs majd -30 fok.
2018. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rendben akkor végülis kap egy r.bodyt egy h.rugdalozot és erre egy overállt ja és 1db sapkát.

Meg ugye ott a takaró, de útközben ha úgy látom hogy ez így sok neki akkor kitakarom. Meg overálból is nem a legvastagabbat adom majd rá főleg ha az idő nem igényli. De mindenképp figyelmbe veszem az időjárást is.😊

2018. okt. 10. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

*Rendben akkor végülis kap egy r.bodyt egy h.rugdalozot és erre egy overállt ja és 1db sapkát.


Meg atlétás body, meg harisnya, a többi amit írtál az jó. És így nem kell takaró rá.

2018. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is január végén születik a gyerek, r.body, h.rugdalozó, vastag overál és bélelt sapka lesz rajta, rá vékony pléd többször összehajtogatva. Ha nagyon hideg lesz, még egy zoknit is húzok rá a lábára de ennyi. Elég lesz 😊
2018. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyi még, hogy ha jeges szél fúj éppen, akkor textilpelenkát is terítek a hordozóra hogy ne kapja közvetlenül az arcába.
2018. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!