Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Tegnap...

8 hetes terhes vagyok. Tegnap este óta fáj a fejem. Mostmár elviselhetetlen, már rosszul vagyok. Van valami amit be vehetek rá? Algopiryn van itthon.

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Panadol (= Paracetamol)

Elvileg algopyrint is , csak arról tudd, hogy amikor 15 éve jártam főiskolára , a gyógyszertan tanárom mondta , hogy borzasztóan káros, most külföldön lakom, itt 50 éve be van tiltva.

2018. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Algopiryn és Paracetamol mehet, de csak ha nagyon miszáj. Nekem a fogammal volt baj az első trimeszterben, kb 15 Algopirynt szedtem be, muszáj volt sajnos, mert nem tudtam volna ellátni a nagyobb gyerkőcöt sem, magamat sem. Semmi baja senkinek, pedig akkor még szoptattam is. 😊
2018. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Várok még kicsit hátha használ a vizes borogatás. Nem szívesen veszek be bármit is,de már tényleg elviselhetetlenül fáj😞
2018. okt. 12. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
hideg kóla. nekem is vagy 2 hete fájt masszívan a fejem, mikor ezt javasolta a védőnő. A 2,5 literes (vagy fene tudja mekkora mostanában) coca-cola fele fogyott el, és már el is múlt a fejfájásom :) panadolt vettem be előtte 2-3x, 1-2 órára javult, utána megint fájt
2018. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hetekig fogod érni, egy szemtől semmi baja nem lesz.
2018. okt. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enni, bocs.
2018. okt. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Panadol.

Migrénes kismama vagyok, a szenvedés sem jobb, mint egy szem gyógyszer.

Orvos és patikus egyaránt a Panadolt ajánlotta.

Diklofenákok és ibuprofeint kerüld.

Paracetamol tartalmúakat lehet, persze minél ritkábban és kevesebbet, de nekem is volt 18 hetesen is hogy hányni se bírtam felkelni annyira fájt a fejem, lavórozni kellett mint gyerekkoromban..

Ilyenkor muszáj valami, a szenvedés se tesz jót.

Ha tudsz, igyál sokat.

2018. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első terhessegemnel borzasztó fejfajos voltam, kék panadol segített.


Most a második terhessegemnel tegnapelőtt este kezdett fájni a fejem, gondoltam reggelre elmúlik. Reggelre olyan fejfájással ébredtem, hogy szedultem tőle és hányingerem volt. Kék panadoltol 20 perc alatt elmúlt

2018. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én paracetamol érzékeny vagyok. Nekem az orvos mondta, hogy szedhetem az algoflexet, csak ne levélszámra.
2018. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!