Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok,...

Veszélyeztetett terhes vagyok, milyen itthon végezhető munkák vannak, van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni, jó lenne egy kis plusz pénz, és hogy lekössem magam.
2015. nov. 22. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van, mihez értesz, milyen szektorban van munkatapasztalatod???


Amúgy alapvetőn otthon végezhető munkák:

- pénzügyi/marketing profilú cégnél, ha már ott dolgozik valaki egy ideje, akkor engedik a távmunkát

- fordítás

- grafikus munkák

- otthon készített kézműves dolgok


Ennyi. De gondolom, ha komolyabb képzettséged lenne, leírtad volna.

2015. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi újság a mostani munkahelyeddel? Ha ott nem dolgozhatsz, akkor gondolom kiírtak táppénzre. Ha viszont táppénzen vagy, nem dolgozhatsz:(

Nekem az a tapasztalatom az otthon végezhető munkák nagy részével, hogy kamu az egész. Általában csak valamilyen marketinges, beszervezős munkát szoktak így hirdetni. Sajnos. Ha van ismerősöd olyan helyen, ahová be lehet dolgozni, pl. egy varroda, akkor szerencséd van.

Egyéb lehetőség nem nagyon jut eszembe.

2015. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UI. Amiket az első leírt, azok nagyon jó dolgok, de a kézművességet leszámítva általában számlaképesnek kell lenni hozzá. Ha a kérdező épp táppénzen van, akkor ez nem igazán jön össze. Ha meg nincs jogviszonya, akkor nem biztos, hogy érdemes vállalkozásba kezdenie egy kis jövedelemkiegészítés reményében, mert sok a befizetendő járulék.
2015. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nagyon jó ötletek vannak:

[link]


De ha táppénzen vagy, tényleg nem dolgozhatsz.

2015. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!