Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt le lehet valahogy allitani...

Ezt le lehet valahogy allitani? Mit tudok ezzel kezdeni? Valaki jart mar igy?

Figyelt kérdés
Sose cigiztem, illetve kiprobaltam mar fiatalabb koromba, de nem cigizek. Amiota terhes vagyok (meg csak 9 hetes) azota kivanom nagyon, viszont muszaj ellenallnom, nem akarom szennyezni a babat, a kerdesem az lenne, hogy valaki jart-e mar igy, es ha igen akkor mi valt be neki?

2018. okt. 13. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az akaraterő.
2018. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha sosem cigiztél, vagyis régen próba szinten, akkor hogy tudod kívánni?

Én cigiztem, 18 éves koromtól (napi minimum 1 doboz), a fiammal 26 évesen lettem terhes, a pozitív teszt után letettem, a szagát sem bírtam. 3,5 éves volt, mikor sajnos visszaszoktam. A lányommal mikor terhes lettem, kb. a pozitív teszt után még 2 hétig cigiztem, de csak a melóhelyen napi 2 szálat. Azóta nem gyújtottam rá, a lányom 2 éves múlt. Most a 3.at várom, azt is utálom, ha anyósom az udvaron rágyújt, bejön és megérzem a ruháján a cigiszagot. Soha nem szeretnék visszaszokni, a gyerekeimet annak kitenni, hogy azt a bűzt érezzék rajtam, ami a ruhámból, bőrömből árad. A férjem a lányunk születése után szokott le, ő 13 éves korától cigizett, 39 éves volt, mikor a lányunk született.

Akaraterő! Ha másképp nem megy, vegyél egy ropit a szádba és csinálj úgy, mint ha cigiznél. :D

2018. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Ezt én sem értem, hogy kívánhatod mikor lényegében nem is ismered. Amúgy nyugodtan slukkolj bele egy barátnő cigijébe, nem dohányosként azonnal el fog múlni ez a "kívánom a cigit" érzésed.

(Egy slukktól, csak hogy elvedd a saját kedved, semmi bajotok nem lesz)

2018. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy barátnőm járt így, bár ő azelőtt dohányzott, és úgy kívánta a cigit. Azzal enyhítette, hogy kért tőlem egy-egy szálat, és csak szagolgatta :D
2018. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is iszonyatosan kívántam a cigit második terhességem alatt, igaz én dohányoztam a terhességek előtt, alatta viszont nem. Alig vártam, hogy véget érjen a szoptatás és rágyújthassak.
2018. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban, hogy a gyereked mérgeznéd vele. Ennyi.
2018. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!