Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az baj ha semmilye...

Szerintetek az baj ha semmilyen hust nem eszek meg a varandosagom alatt csak a halat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem, én kerülnék minden húst, beleértve persze a halat is. Ezzel nincs baj, csak vidd be, amit kell. Ahhoz nem kell hús.
2018. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igen..
2018. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj, a hal teljesen megfelelő, édesvizi hal jobb lenne, a higanytartalom miatt, mi mindig afrikai harcsát eszünk.
2018. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Csirkét sem eszel? Ez így nem lesz jó. Attól még, hogy terhes vagy, nem kell megvonnod magadtól mindent, csak figyelj a mértékre.
2018. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Peszcetarianus vagyok ami azt jelenti h csak a hideg veru allatokat eszem .. vagyis a halat es egyeb vizben eloket
2018. okt. 13. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Én ovo-lakto vegetáriánus vagyok 4 éves korom óta. Semmi gondom nem volt várandóság alatt. Baba is teljesen egészséges lett. A vérképem is tökéletes volt végig.
2018. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Én meg nem bírtam megenni a húst csak valamikor 25. hét környékén..

Egyszer ettem egy szörnyű ízű felvágottat, utána ha már ránéztem a húsra hányingerem lett, és rosszullét gyötört. Halat én is megettem, meg tenger gyümölcseit, zöldségeket,gombát stb..

Semmi bajom nem lett tőle, jó lett a vérképem is, ma már jóízűen eszem a húst, tudom te nem fogod.

2018. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy baj, a vegetáriánusok és a vegánok is szülnek, nem ?
2018. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Én azért nem ettem húst, mert egyszerűen nem bírtam megenni. Ránéztem és már hànyingerem lett. Próbáltam megenni, de csak forgott a számban, képtelen voltam lenyelni. Undorodtam tőle. Sem előtte, sem utána nem volt ilyen gondom, csak a terhesség alatt.

Egészséges kislányom született, én is jól voltam egész terhesség alatt.

2018. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak figyelj oda a megfelelő tápanyagbevitelre. Sokan egész életükben nem esznek húst, vagy semmilyen állati eredetűt. Mégis vannak közöttük anyák, sportolók, egészséges emberek. Mindegy, hogy ízlés, elv, vagy allergia miatt nem eszel valamit, ettől még nem kell elásnod magad. Figyelj a fehérjemennyiségre, a vitaminbevitelre, és a fehérje-szénhidrát-zsír arányra. Ha tisztában vagy vele, hogy mire van szüksége a szervezetednek, és emellett jól is érzed magad így, akkor egyáltalán nem probléma.
2018. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!