Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek mikor kezdett...

Kismamák! Kinek mikor kezdett el kerekedni a hasa? 8 hetesen már kerekedhet?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok


Nemtudom egyszerűen megerteni miért nemtetszik nektek a válaszom

Mi nem hasznos benne...??

De csak az lett lepontozva akinek későn látszott

Érdekesek vagytok anyukak

2018. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11.


Talán a stílus miatt. (Ezt most nem rosszallva mondom, mert a te válaszod is válasz). A "Max puffadhatsz" nem valami kedves. Talán kedvesebben hangzik, ha azt írod, hogy "nagy valószínűséggel fel vagy puffadva, nekem ekkor meg ekkor kezdett látszani".

Most találkoztam, az egyik barátnőmmel, és azt hittem már legalább a 4. hónapba jár, mert akkora a hasa, de nem, neki mindegyik gyereknél így volt. Így ahogy az egyik válaszoló is írta, egyén függő, ezzel teljesen egyet tudok érteni. Lehet, hogy puffadok (bár nem hiszem), de már a rokonaim közül is többen megjegyezték, hogy látszik.

2018. okt. 15. 14:29
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok kismama már, de nekem a 20. héten lett nyilvánvaló, hogy baba van a pocakomban. :)
2018. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mi a baj azzal hogy Max puffadsz😶😶én egyáltalán nem rossz indulatbol írtam így. De az elejen ha van valami az tényleg csak puffadás

Nagyon sertodekeny lehetsz ha ezt sértő ék vetted nem gondoltam h ezt ilyen rosszul lehet kivenni..

Segíteni szerettem volna és nem megbantani bárkit is. Bocsánat.


De viszont más is le lett pontozva akinek későn látszott a babás has.. :/

2018. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó vagyok


Amúgymeg gyerek mellett így rövidebb volt a válaszom mivel rá is kell figyelnem ugye.. Csak szántam pár másod percet egy idegen nőre aki kérdezett

2018. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Én nem sértődtem meg, csak válaszoltam a kérdésedre. Én erre gondoltam, hogy talán ezért pontoztak el. Nem tudom miből lett leszűrve az, hogy sértődékeny vagyok. Inkább csak kíváncsi, ezért is írtam ki a kérdést. Azt, hogy miért pontoztak el, pedig tényleg nem tudhatom, ez csak egy tipp volt. Viszont az egy picikét tényleg bántó, hogy 3 sor alapján sértődékenynek titulálsz. Én nem minôsítettelek, csak tippeltem, hogy mi lehet a lepontozás oka. (Mondjuk én ezt a pontozos dolgot sem értem teljesen, engem mindig is hidegen hagyott)
2018. okt. 15. 21:31
 17/25 A kérdező kommentje:
Viszont úgy látom, hogy ezek szerint sokakat lepontoztak, amit nem értek, mert erre a kérdésre, nincs hülye, vagy rossz válasz. Tehát ha valaki ezt rossz indulatból teszi, akkor kérem, hogy ne tegye. Úgy látom másoknak ez fontos. Akkor részemről most mindenkinek ment a zöld gomb, mert tényleg köszönöm a válaszokat. Viszont az életbe nem fogom tudni megérteni, hogy ezeknél a válaszoknál mit lehet lepontozni.
2018. okt. 15. 21:36
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
16 hetes vagyok második babával. Hát az első babám hamarabb látszott, akkor alapból dundibb is voltam. Lehet az edzés lehet az ok, sokszor jártam edzeni és lapos hasam volt terhesség előtt. Úgy nézek ki mint aki jól bekajált és elhagyta magát...
2018. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
A 4. válaszoló vagyok, alapból szinte mindenki lelett pontozva, ha kicsit jobban megnézed. Én csak azt nem értem hogy egy ilyen ártatlan kérdésből miért kell rögtön cicaharcot csinálni, illetve miért nem lehet elfogadni hogy mindenki teste máshogy reagál a terhességre. Unokahugomon hét hónaposan szinte semmi nem látszódott, míg láttam már 20hetes kismamát aki úgy nézett ki mint aki bármikor megszülhet. Én pl soha nem gondoltam volna h 12hetesen már hasas leszek, mert alapból nem vagyok egy ”hasas” típus. Azóta semmit nem nőtt a pocak, de ha vékony felsőt veszek lese tagadhatnám hogy babás vagyok. Meglehet szólni bárkit hogy mikor nő vagy nem nő a hasa, attól semmi nem vátozik. Van aki irigyel hogy milyen jó hogy már ennyire látszik a baba, én meg pl azt írigylem akinek nem kellett teljes ruhatárat cserélnie már három után. Csak egy példa: [link]
2018. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ki csinált cicharcot? Illetve ki nem fogadta el a válaszokat? Úgy láttam, hogy más kérdéseknél is probléma van ezzel a pontozos dologgal. Ahogy már említettem, köszönöm mindenki válaszát. Bennem most az a kép él, hogy úgyan annyi idős várandós kismamákat, egymás mellé állítanánk, ahány ember, annyi has méret. Szerintem ez valahol vicces. :) Nem nagy a pocakom, és már alig várom, hogy érezzek valami mozgást, tudom hogy az még arrébb van, de nagyon várom. Amúgy mindenkinek boldog baba várást, aki most állapotos. (Ezzel a pontozos dologgal meg nem foglalkozom, mivel úgy se lehet vissza követni hogy ki tette, ahogy már mondtam, nem kaptam semmilyen “hülye” választ)
2018. okt. 16. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!