Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek mikor kezdett...

Kismamák! Kinek mikor kezdett el kerekedni a hasa? 8 hetesen már kerekedhet?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 18:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ja és kedves 4. válaszoló, nem értem, hogy a te válaszoddal mi a baj? Még meg is mosolyogtam. És van egy olyan sejtésem, hogy a lepontozó, nem a válaszolók között van, hanem egy random olvasó aki ide tévedet. Amúgy igen, ruha csere szembontjából, én se jártam jól. Fenékből fogytam egy kicsit, viszont a hasam nőt, én már a farmereimnek bucsút intettem. Most a leggings nagy barátom, mivel el se tudnék képzelni, kényelmesebb viseletett. :)
2018. okt. 16. 11:56
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a pontozók 90%-a like meg unlike jelnek veszi a kezeket.. Közben meg attól h egy vagy több illetőnek nem tetszik egy válasz, meg simán lehet segítőkész...
2018. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

akkor most én is kiakadnék, miért lettem lepontozva..... a saját tapasztalatom leírtam, nem célozgattam, mégis le lettem pontozva... :D

#10 voltam

2018. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
14. hetes terhesen a vékonyaknak a terhes has már látszik,valakinek csak 20. valakinek 30. héten kell csak igazi terhes hasal enni
2018. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, és már látszik. Ez alkati kérdés, meg hogy ki hova hízik.
2018. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!