Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamik! Nektek...

37-38 hetes kismamik! Nektek volt olyan az ultrahangleleten, hogy hány mm a baba subcutis (zsír) rétege a testén? Ezt mindenkinek mérik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen voltam utoljára, de ilyen adat nem volt.38 hetes km
2010. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36 hetesen sem írták oda nálunk.
2010. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert tegnap voltam UH-on,és ezt is ráírták a többi adat mellett a papíromra,hogy "testszerte 4mm-es subcután réteg"!Eddig még soha nem írtak rá ilyesmit és azt szerettem volna megtudni,hogy ez az adat jó e?Vagy mennyi szokott lenni ennyi idősen?De semmit nem találtam róla itt a neten!
2010. jún. 24. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk sem volt ilyen, de ezt találtam:


[link]

2010. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óóóóóóó!KÖSZÖNÖM!Akkor ha itt 36 hetesen 3mm,akkor 37 hetesen 4mm nem lehet rossz eredmény:))))Mégegyszer köszi!!!!:)))
2010. jún. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!