Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gaz ha valaki 18...

Mennyire gaz ha valaki 18 alatt terhes lesz, szulei ellenzik, de megtartja majd elhal a terhesseg, ezutan fel evvel pedig ujra teherbe esik?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon gáz, ha egy majdnem felnőtt gyerek a saját szüleinek szül. Ha egy kamasz védekezés ellenére teherbe esik, az a minimum, hogy a szüleivel közösen dönt, hiszen ők nevelik, pénzelik a kisgyereket és ők felelnek érte. Kétszer véletlenül teherbe esni lehetetlennek hangzik. Tudod egyáltalán hogyan készül a kisbaba?


Ha a gyerekem azzal állna elő, hogy terhes lett és nagyon szeretné megtartani, igyekeznék mindent megtenni, hogy segítsek neki. Persze elvárnám, hogy befejezze az iskolát, dolgozzon, és próbáljon a saját lábára állni, de segíteném amíg nem tud. Viszont ha kijelentené, hogy ő már döntött és meg sem hallgatva a véleményemet hazaállítana egy gyerekkel, akkor mehetne amerre lát. A saját gyerekemért vagyok felelős, az ő gyerekéért már nem. Ha majdnem felnőtt, leendő anya létére annyira nem tisztel, hogy megkérdezze a véleményemet, akkor nem támogatnám, hogy a nyakamra szüljön.

Összességében nagyon rossz ötletnek tartom, ha valaki érettségi előtt, gyerekként szül. De a saját gyerekemmel kivételt tennék, ha képes elég éretten viselkedni.

2018. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez után biztos nem hinném el, hogy csak becsúszott. Direkt akarsz gyereket szülni a szüleid nyakára, a semmire?
2018. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Judit 0541 válasza:
33%

Sziasztok en 16 eves vagyok es terhes

A baratom most lessz 21 eves lehetek en a gyamja a gyereknek 16 evesen sajat hazunk van a szuleim tamogatnak mindenben mar kisgyerekkent szerettem a gyerekeket jol elvagyok veluk a szomszed kislanyara is en vigyaztam van benne tapasztalatom en azt szeretnem ha enlennek a gyamja a gyerekemnek csak nem tudom hogy 16 evesen lehet e

2018. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Juditka, gyermekvállalás előtt nem ártana minimum meg tanulni normálisan fogalmazni. Sokat segít a nagybetű, illetve a vessző, pont használata.

Gyámja nem lehetsz a gyerekednek. A partnered, mivel nagykorú, ha alá írja az apasági nyilatkozatot, az apja lesz hivatalosan, így nem szükséges gyám. Ha nem írja alá, akkor anyád vagy apad lesz az, aki ezt elvállalja.

2018. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!