Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgánál a vizsgabiz...

Forgalmi vizsgánál a vizsgabiztosnak szokás pénz adni?

Figyelt kérdés
Több embertől hallotam ,hogy kell adni akkor nem fog fog sikerülni a vizsgám ha nem adok.És ha feljelent?És ha az miatt nem sikerül mert nem adtam neki?Mit tegyek?Ha adok neki milyen összeg szokás?Van itt olyan aki adott,vagy nem adott neki?
2009. dec. 30. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem adunk... ne hibázz vezetéskor, és nem fogsz megbukni.
2009. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Atya isten, dehogy is! Az én oktatóm pl. volt, akit majdnem kihajított a kocsiból, amikor a borítékot megvillantotta és oda akarta adni neki, hogy ossza meg a vizsgabiztossal a tartalmát, és sikerüljön a vizsga. Nem vette el, és szerintem a vizsgabiztos sem vette volna el, ezzel inkább a negatív irányba lehet befolyásolni a dolgok állását. Persze korrupt emberek mindig voltak és lesznek is, de bízz benne, hogy Te tisztességes embereket fogtál ki, és vizsgázz le tisztán, csalás nélkül, akkor legalább tudni fogod, hogy igen, tudsz vezetni (már amennyire egy frissjogsis tudhat), és nem a féldisznóért kaptad meg.

Buktál már meg forgalmon, vagy miért vagy ennyire parás?

2009. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy sokszor eladják a vizsgabiztost. Az oktatónak odaadod a pénzt, és szépen zsebreteszi, egy fillért nem lát belőle a vb. Ha véletlenül megbuksz, akkor meg visszaadja, és azt mondja, hogy ez a vb nem lefizethető vagy pedig azt, hogy annyira rossz volt, hogy pénzzel sem lehetett elintézni. Sajna ez a nagy magyar valóság...
2009. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az oktatom szolt magàtol,hogy ha gondolom,akkor adjak pénzt a vb-nek!! mellesleg nekem is érdekem volt,mert kulfoldon élek,csak azert mentem haza,h letegyem a jogsit es màr megvolt a viszarepjegyem,tehàt surgetett az ido!! a rutinra 10rongyot adtam,forgalmi vizsgàra egy huszast!!!de csak a vizsganap reggelén dolt el,h adhatok-e pénzt,v sem,mert akkor derult ki,h korrupt e a vizsgabiztos!! szerencsére az volt!! :)
2009. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
12:17 megnyugodhatsz, az a pénz az oktatónál van :P
2009. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én a vizsgabiztosnak szeretném odadani.Az egyik ismerösöm mondja amikor vizsgán volt annyira nézte zavarban volt odaddta neki a boritékot ,még vezetni-e sem kellett!Komolyan ilyenek a vbk?
2009. dec. 30. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
13.42nek! szerinted érdekel?? nekem ugyanannyiba 'fàjt' a lényeg,h én is jol jàrtam!!! mellesleg elmondanàm,h az esetek tobbségében valoban osztoznak,mert épp amikor vizsgàztam,akkortàjt voltak nagy ellenorzesek a Kozlekedési Fofelugyelet csekkolta a Fehér megyei vizsga biztosokat,mert feltuno modon,egyik sem jàr 5millàs kocsinàl szarabbal...csak gondolj bele,10rongyot kap egy vizsgàztatàsért,naponta min.8-10 vizsgàt csinàlnak,ki ne talàld,h nem korruptak és,h mind az oktatonàl marad..!!
2009. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, vannak korruptak, mi is rúgtunk ki a Hajdú-Bihar megyei Közlekedési Felügyelettől korrupt vizsgabiztost (aki felkerült Pestre és ott folytatta amit itt elkezdett...), csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy nagy részük tisztességesen végzi a munkáját és néhány csaló gazember miatt nézik le az egész szakmát.
2009. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az oktatódat, hogy milyen ember a vizsgabiztos.

Nekem azt mondta, hogy ennél nem szabad megbuknom, mert az neki is szégyen lenne. Nem is buktam meg.

Nem hiszem hogy kéne neki pénzt adni.

Nem szabad hibázni, mindenre figyelni kell, és nem szabad izgulni, mert akkor többen hibázol.

2009. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
mocskos szemét aljas komcsi az összes,1 fillért sem!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!