Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek most van baba...

Szerintetek most van baba vagy nincs?

Figyelt kérdés
2hete csináltam kettő tesztet mindketto pozitív lett bár elég halvanyak voltak a csíkok. Elmentem nőgyógyászhoz mondta hogy meg annyira picike hogy nem lát semmit se menjek vissza 3 hét múlva ha nem jön meg a menstruaciom. Hat megjött...darabos volt de nem voltak hasi gorcseim néha egy egy gyenge de most viszont vannak rosszuleteim ejszaka hanyok pedig sose voltam hanyos típus..csinaljak tesztet vagy egyből orvos?
2018. okt. 17. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenféleképpen menj el orvoshoz!! Ha az megnyugtat téged előtte gyorsan csinálj egy tesztet is.
2018. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mivel méhen belül semmit nem talált az orvos nálad, így a méhen kívüli terhesség sincs kizárva. Szerintem menj el orvoshoz.
2018. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképp doki
2018. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem talált méhen belül semmit mert túl korán teszteltem. Menstruacio előtt 6nappal és akkor mentem hüvely uhra
2018. okt. 17. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos sima kémiai terhesség is lehetett :(
2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért hanyok ha kémiai terhesség volt?😭
2018. okt. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!