Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a Lora/Lorina...

Mit gondoltok a Lora/Lorina névről?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Gyanítom, hogy a Lora lesz 2018-19 Hannája... 😅
2018. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lorina nekem már kicsit nyelvtörő.
2018. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi a Lorinát szeretnénk adni, a Lora pedig ugye a becézése azért van a kérdésbe.

Amikor megláttam a válaszható nevek között, nekem ez tetszett meg a legjobban és a páromnak is tetszik. Ez melett én azt gondoltam hogy ritkább névnek számit mert nem ismerek ilyen nevű lányt. De akkor ezek szerint ez is olyan felkapott már mint a Hanna,Lara,Lili?

2018. okt. 17. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Csúnya, cifra, és kezd divatnévvé válni. Hamar lórinya lesz belőle.
2018. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Lorina szebb.

Most a 4 max. 5 betűs inkább becenév lánynevek a sláger.

Hanna, Mira, Lara, Liza, Dorka, Elza...

Legalább 1 ilyen nevű van\lesz a csoportban. 😊

2018. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Egy nyugodtan legelésző tehén jut a Lorináról eszembe, nem tudom miért. Szerintem nem is szép és kezd is elcsételt lenni annyi Lora lett mostanság.
2018. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de a Laura még mindig jobb szerintem.

(Amúgy ha a gyakoriság-téma felmerült... Inkább ezerszer Lorina, mint a Zoé, mert az terjed most futótűzként, mintha kötelező lenne, én attól vagyok rosszul.)

2018. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tucatnév. Nekem nagyon nem tetszik, ellenszenves, mint az összes divatnév. Idén 3 Lora vagy Lorina született ismerősi körben
2018. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ronda.
2018. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A vezetéknév nagyon nem mindegy. Maga a Lora név elvileg tetszik, de Kasza Lora szerintem tök hülyén hangzik. Ez lesz Kasza Tibi kislányának a neve.

Ha úgy érzed, hogy a ti vezetéknevetekhez illik a Lora, akkor semmi gond. Annyira nem gyakori - egyelőre.

2018. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!