Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhesen milyen...

5-6 hetes terhesen milyen ételeket kell kerülni? Miket nem szabad enni vagy mikre kell figyelni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Az a lenyeg, hogy minel tobb zoldseget, gyumolcsot egyel, tejtermeket, hust, inkabb szarnyast es halat,teljes kiorlesu lisztbol keszult pektermekeket, keruld a nagyon zsiros es a tul cukros eteleket.Es amit megkivansz, mindent egyel, de csak mertekkel .Minel valtozatosabban etkezzel egy nap tobbszor es mertekkel, fogyasszal sok folyadekot, lehetoleg szensavmentes vizet, vagy rostos leveket.A Colat meg a szinezett uditoket felejts el.

Ezt az etrendet egesz terhesseged alatt tartsd be.Remlem tudtam segiteni.

Boldog babavarast kivanok!

14 hetes km

2010. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyers húst és amiben nyers tojás van ne egyél a ferőzések miatt és a camambert sajt sem ajánlatos. Sok gyümi és zöldség. :)
2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hús (tatárbifsztek) nyers tojásos dolgok mint a túrós palacsinta, ugye itt a túróban a tojás miatt csak mértékkel, tengergyümölcsei se jó, se szusi, se penészes sajtok, ezekre kell figyelni főként.
2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!ja a majonézzel mi van?azért meg gebedek!:-/ vagy akkor azt is hanyagoljam?
2010. jún. 24. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
gyárit ehetsz, az pasztörözött.
2010. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindent egyél ami jól esik nekem ez az egyél sok zöldséget meg csak szárnyas húst nem jön be soha nem szerettem a csirke húst semmi íze talán a pulyka az még elmegy :-)),ja és colat is iszom mert egyszerűen azt kívánom régebben nem nagyon ittam de amióta terhes vagyok szoktam mikor meg kívánom jó hidegen van úgy hogy fél litert is el kortyolgatok ,a nyers dolgokkal egyet értek majonézt a boltit eheted a házi nem ajánlott ja és sokan nem tudják el dönteni köztük én sem hogy mi van a kolbásszal és a szalámival de ha jól ki van szárítva én nagyon jókat szoktam belőle falatozni :-)))szép baba várást
2010. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen viszont kívánom!remélem minden endben lesz kicsit aggodok ugyanis 4 évünk be telt mire eddig l jutottunk!:-)és csak mindenre szeretnék figyelni ami fontos!köszönöm még egyszer
2010. jún. 24. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz ami jól esik. A nyers húsra, tojásra, és penészes sajtokra vigyázz!
2010. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!