Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen elmernétek...

37 hetes terhesen elmernétek menni Simon Júdás vásárba? Nagyon mennék, de tartok is tőle, a nagy tömeg miatt!

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a közelben van és szokásos út igen.


én a kiírt napon is voltam vásárolni, ott ismerkedtem meg egy másik anyukával aki nagyon ledöbbent hogy aznap van a kiírt.

aztán 41-ik héten már annyira untam magamat otthon hogy elmentem fodrászhoz, ahol kiderült nincs is nálam telefon. na ott sem indult be.

2011. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne. Ha jól érzed magad. A tömeg utat ad, látszik rajtad, hogy teherrel vagy. :)
2011. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél, Próbálj meg késő délután, akkor már nincsenek sokan.
2011. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan.Csak arra vigyázz hogy a hasadat ne üssék meg.De tényleg nyugodtan elmehetsz.Én se ültem otthon.
2011. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ilyen nagy tömegbe, de mondjuk ha nem lennék terhes akkor sem... :) De ha van kedved miért ne mennél.

Inkább vigyázz magadra nehogy a tömegben valami bacit összeszedj és betegen menjél szülni. Meg természetesen a pocakodra nagyon vigyázz, amilyen kedves emberek vannak, nehiszem, hogy pont téged fog mindenki figyelembe venni... sajna.

Engem is löktek már fel - kismama vagyok egyébként én is :) - egy bocs vagy akármi nélkül... de én ilyeneken nem is akadok már ki. :(

2011. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!