Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor is középidős a fogantatá...

Akkor is középidős a fogantatás ha a 4. het végén nem lát a doki meg terhességet?

Figyelt kérdés
Ma egy hete gorcsoltem hamar mentem tudom de akkor is aggaszt. Nagyon szeretnénk babat.
2018. okt. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
4. hét végén mit akarsz látni? 5. héten is általában csak petezsák van, embrió csak 6. hét körül. Két hét késésnél érdemes dokihoz menni, addig totál felesleges.
2018. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet



Off:

Miért van hogy időszakosan ugyanazok a kérdések mennek?

Most a 4 hetesen nem lát a doki semmit, miért nem?


Pár hete.. Nem mutatja a teszt azért terhes-e?


Előtte crl méretekkel variáltak


Szoptatósban: 3 hónapps alvása evése x kérdés

1hetesen 3 hetesen normális-e hogy sokszor szopna.. Stb

Mondegyikből vagy 3



Bocsi kérdező, de fura, hogy egyazon időben mindenki ugyanazokkal a kérdésekkel jön

2018. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nem tudom mitől vannak ezek a kérdések, én is láttam, csak gondoltam én is kérdezek, mert érdekel a téma, de ugy látszik nem csak engem foglalkoztat.

2018. okt. 19. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az sem teljesen igaz, hogy ilyenkor nem lát semmit a doki. Nekem 4 hetesen megállapította a terhességet, látszott a petezsák. Még nem töltöttem be a 6. hetet és már volt szívhang. De persze, ez mindenkinél eltérő, valószínűleg nálad később fogant, ne parázz rá ennyire, az nem tesz jót senkinek. 2 hét múlva ha visszamész már mindenbizonnyal látszódni fog a petezsák, de ha szívhang még nem lesz akkor sem kell megijedni, valószínűleg az is később lesz nálad.
2018. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Későbbi nem hiszem hogy lehet mert 2x voltunk együtt. Az első aktus után rá egy hétre fajt a hasam, a másik aktust ha nezzuk akkor meg 3 napra fajt és olyan hamar nem lehet ha jól tudom . Vastagodast látott, ebből bármi lehet azt mondta. De meg mindig nem jött meg tesztet holnap akarok csinálni :)

Köszi a válaszokat.

2018. okt. 20. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!