Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín nyom a tisztasági...

Rózsaszín nyom a tisztasági betéten? Délután el menjünk ügyeletre?

Figyelt kérdés
Szeptember 28.-án mentem el barátnőmbe. Most október 15-16án is pozitívat pisilt!! Most október 20.-án éjszakai műszakban rózsaszín folyást tapasztalt! Mit csináljunk?? Teljesen kétségbe vagyok esve :(

2018. okt. 20. 08:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van fel keltettem és megyünk kórházba ügyeletre már beszéltünk is velük és mondták mindenféle képpen be kell menni hogy lássák!!! Köszönöm sok választ!!! Igen nekem is feltűnt hogy én jobban aggódom értük!! 🙁
2018. okt. 20. 09:53
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Úr Isten... nyugodj meg kérdező! Felesleges ez a pánikkeltés a válaszadók részéről. Annyira nagyon korai terhesség ez még, teljesen normális egy kis rózsaszínes folyás az elején, amennyiben nem erősödik és jár fájdalommal. Ez csak valami magyar idióta berögződés, hogy azonnal mindent eldobni 4 hetes terhesként, jaj, te jó ég, irány az ügyelet. 99%, hogy semmi baj nincs, ha semmi egyéb kellemetlen tünete nincs. Lehet lepontozni, de már a magyar platformokon is lehet ám olvasgatni, hogy természetes velejárója lehet a minimális vérzés a korai terhességnek( pl gendiagnoszta.hu). Arról nem is beszélve, hogy alig ismerek olyat, aki egyáltalán nem tapasztalt hasonlót a terhessége alatt, köztük engem is. Belőlem folyt az élénk piros vér, mindketten itt vagyunk. :) Szóval csak semmi pánik kérdező, egyáltalán nem biztos, hogy gond van.
2018. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
gendiagnosztika.hu
2018. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Kamu lesz ez.
2018. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12.nagyon meg nyugtató volt válaszod!! Köszönöm hogy vetted a fáradtságot és le írtad!!
2018. okt. 20. 10:14
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

A válaszolóktól kérdezném. Egy 4 hetes magzatrol van szó. Komolyan van pofátok rosszat írni arra a nőre mert éjszakai munka után képes volt aludni?! 4!!hetes könyörgöm.

Máskor lehordjátok mindennek a kérdezőt, ha mensi kimaradás első napján, pozi teszt után azonnal menni akar orvoshoz.

Ti normálisak vagytok?! Kérdező és még te is azt mondod, hogy jaj hát igazatok van csak én aggódok...komolyan?!

Majd írd le kérlek mi volt, mert már érdekel

2018. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Minden rendben van! Nincs miért aggódnunk hála istennek!
2018. okt. 23. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!