Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jelent valamit hogy 38....

Az jelent valamit hogy 38. héten menstruációszerű görcsöket meg derékfájást érzek? Még 16 nap van hátra a kiírt időpontig

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

nekünk 18 nap van a kiírtig, de már hetek óta van ez a fajta "fájdalmam", keményedésekkel és jóslókkal együtt. de a CTG szerint még semmi sem készülődik...:) készülődik a szervezetünk, de hogy mikor indulnak be a dolgok, sajnos ezekhez szerintem nem köthető pontosan :)

kitartást és könnyű szülést!!

37 hetes pocis

2008. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak tegnap nagyon megijedtem h már menni kell! félek azért első baba első szülés lesz
2008. nov. 5. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszoló vagyok. ne aggódj, már én is odáig jutottam, hogy minden apróságra figyelek és találgatom vajon ez az e?? mert hogy fogalmam sincs, hogy fogom tudni, hogy most jött el az idő. már napok óta éjjel nagyon kemény a pocim, ma megyünk megint CTGre, remélem aztán okosabb leszek :)

ne félj, minden rendben lesz!! :) amúgy meg tök természetes, hogy így vagyunk az első babánál szerintem!!

2008. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már rendszeres és nagyon fáj, kisugárzik le és mindenhova akkor mérd az időt! 5 perceseknél irány a kórház!!Azért csomagolj össze. Nem lesz semmi baj, ne izgulj:) Most már bármi lehet. Ne félj, agyban kell programozni. Nekem sikerült, ki lehet bírni, nekem nagyon simán ment minden és gyorsan! Kitartás, pihenj addig sokat.

Boldog babavárást, könnyű szülést nektek!

7 hetes anyuka

2008. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!