Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen már minden nap...

18 hetesen már minden nap éreznem kellne a picúrt?

Figyelt kérdés

esténként ha elnyugszok/lepihenek, ö beindul :)

Imádom. Viszont nem minden nap érzem sajnos. Tudom, sok a hely még odabent, de mindennap kellne éreznem már ennyi idösen vagy még nem?



2018. okt. 22. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. a 20. hét után lesz már intenzív anynira mozgás, hogy minden nap érezhető legyen.
2018. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

17dik hét eleje óta érzem őt de azóta mindennap. Eleinte azért volt mikor figyelnem kelett mert nem volt még olyan intenzív.


Szerintem már mindennap kellene érezned, de ha akad 1-2x olyan nap hogy nem érzed de másnap igen akkor biztos nincs gond csak lustább napja volt. Nekem azt mondta a védőnő hogy pont így 18-19dik héttől kell mindennap éreznem. Szóval még belefér ha éppen 1-2 nap kimarad.😊


Napközben ha tesz vesz az ember akkor előfordulhat hogy az miatt nem érzed, de este lefekvésnél ha oda figyelsz biztos érzed őt.😊


25hkm

2018. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
21. héten éreztem először. Már a védőnő is mondogatta nekem, hogy ez nem jó, hogy még mindig nem érzek semmit. Dokim azonban megnyugtatott, hogy normális. Szóval 21. héten mozdult meg először, utána ismét semmi elég sokáig. 24. hét után néha-néha éreztem, hogy van bent vki. Nálam 32-33. hét után indult be igazán, de akkor nagyon erőteljesen mozgolódott. Sokszor meg is lepődtem, mit csinálhat odabent :)
2018. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

első- 18.hetes éreztem először, onnantól mindennap bejelentkezett

második- 15.hetesen éreztem először, és a 16.héttől ő is eddig mindennap egykicsit megmutatta magát 17 hetes vagyok

2018. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 17+5 hetes voltam amikor először éreztem és 20 kora óta érzem naponta.
2018. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem

A 19. Héten jöttem rá arra, hogy a 18.-on is éreztem már.

Sztem még vagy 1 hónapig csak ha figyeltem és este éreztem.

2018. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy fordul, vagy nincs közel a hasfaladhoz is lehet olyan hogy nem èrzed.
2018. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a 19. héten az ultrahangon néztem, hogy végig csuklik a vizsgálat alatt, de semmit nem éreztem belőle. A 20-21. héten indult be.

A védőnő szokott mondani valamit, hogy valahogy le kell feküdni és akkor előbb vagy utóbb meg kell mozdulnia. Bocsi, hogy nem emlékszem pontosan. Kérdezz legközelebb rá, ha találkoztok!

2018. okt. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek, akkor nem aggódok ezen. èn is csak akkor érzem igazán, ha nagyon figyelek. Nagy bújócskázó már most az biztos :)

Azért tegnap is bekopokott este :) Mentek a zöld kezek nektek :)

2018. okt. 23. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!